Skocz do zawartości


https://b

miron83

Pikoworkers - płatne mini prace, płatne zadania.Wypłaca od 5$ na Paypal

Rekomendowane odpowiedzi

Platforma mikrorobocza, w której możemy wykonywać zadania online za pieniądze.


Jest to platforma dwukierunkowa. Po założeniu konta możemy zarówno wykonywać drobne zadania za pieniądze, jak i płacić ludziom za wykonywanie mikrozadań za nas .

 

Na przykład, jeśli chcesz, aby więcej osób obserwowało Twoje konta w mediach społecznościowych lub dołączało do listy mailingowej Twojego bloga, możesz im za to zapłacić.

 

Rejestracja w Picoworkers jest bardzo łatwa. Jest dość krótki formularz rejestracyjny, w którym należy podać imię i nazwisko, kraj i wymagane dane logowania.

Następnie zostajemy poproszeni o podanie naszego miasta i daty urodzenia, zanim będziemy mogli wykonać jakiekolwiek zadania.

 

Wykonywanie zadań

Kategorii zadań jest na stronie dosyć dużo i każdy powinien znaleźć tu coś odpowiedniego dla siebie. 

 

Przykładowe prace to: głosowanie na posty Reddit, obserwacje Instagram, obserwacje Facebook, rejestracja w różnych serwisach zarobkowych, pisanie postów na forum, wejścia na stronę, wyszukiwania w Google. 

 

Dostępne są również ankiety dostępne są w lewym górnym rogu, pod nazwą strony.

 

Punkty Picoworkers
Możemy także gromadzić „Punkty Picoworkers” za robienie wszystkiego, od wykonywania zadań po przesyłanie swojego dokumentu tożsamości i weryfikację numeru telefonu. 

 

Program poleceń Picoworkers
Podobnie jak wiele platform do pracy w domu i witryn z ankietami, Picoworkers prowadzi program poleceń. Płaci nam 5% wszystkiego, co wpłacają nasi poleceni (za wykonanie dla nich zadań) i 5% wartości zadań, które wykonują „w naszej strukturze”.

 

Kto może dołączyć do Picoworkers
 Każdy może dołączyć. Aby dołączyć, wystarczy mieć ukończone 18 lat.

 

Jak otrzymujemy zapłatę
Każda praca, którą wykonasz na Picoworkers / SproutGigs, przyniesie ci określoną kwotę, która zostanie zaksięgowana na naszym koncie.

 

Stawki są rózne, przeważnie 0,03$ do 0,05$ za głos. Najlepiej mieć 3-4 konta Reddit i wykonywać na zmianę zadania z róznych tych kont. Zarabia się szybko czas akceptacji zadania jest od 1 dnia do 7 dni.

 

Próg wypłaty wynosi 5 USD.

 

Metody płatności picoworkers
Próg wypłaty jest dość niski, a Picoworkers ma dobre opcje wypłat.
Picoworkers oferuje kilka opcji wypłaty. Możemy otrzymywać płatności za pośrednictwem PayPal, Cryptocurrency, AirTM, Uphold lub Skrill

 

Adres
Picoworkers jest spółką LLC z siedzibą w Santa Barbara w Kalifornii

 

Rejestracja

👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇
https://sproutgigs.com/?a=445433ee

 

 

Często zadawane pytania

https://sproutgigs.com/faq.php


 

pobrane.png

 

 

 

piwokers.jpg

piwokers2.jpg

piwokers3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

     

         

Dodatkowe informacje

 

Pracujący:
Po założeniu konta możemy przystąpić do pracy. 

 

Drobne prace - pracodawca wymaga od nas wykonania drobnej pracy i za to nam płaci. Najpopularniejsze oferty pracy na tej stronie to:

 

Odwiedź witrynę + kliknij: pracodawca podaje adres URL, który musimy odwiedzić. Musimy być na stronie przez określony czas, odwiedzać posty i klikać banery reklamowe. Praca jest dość łatwa do wykonania i przez większość czasu jest oceniana w ciągu 24 godzin.

 

Wyszukiwanie + kliknięcie: jest podobnie, ale zamiast adresu URL pracodawca podaje frazę lub słowo, które należy wpisać w wyszukiwarkach (google, yahoo itp.), a następnie za ich pośrednictwem znaleźć jego stronę internetową. Jest to bardziej skomplikowane niż pierwsza praca, ale też bardziej płatne.

 

Zadania na Instagramie: Polub, śledź komentarze na Instagramie
Zarejestruj zadania: musimy zarejestrować się na niektórych stronach internetowych

 

Komentuj na blogach: otrzymujemy produkt i musimy znaleźć odpowiedni blog, na którym możemy go zrecenzować.
Istnieją również inne prace, w większości podobne do tych na mikropracowników.

Podobnie jak w przypadku mikropracowników, dla tych zadań istnieje wskaźnik sukcesu, który musi przekraczać 75%, abyśmy mogli wykonać więcej zadań. Kiedy wykonujemy nowe zadanie,  wskaźnik sukcesu spada, ale kiedy to zadanie zostanie sprawdzone i oznaczone jako udane,  wskaźnik sukcesu wzrośnie.
 Aby wskaźnik sukcesu spadł ze 100% do 75%, musimy wykonać od 10 do 15 zadań. Ponieważ minimalny czas na sprawdzenie to 24 godziny, oznacza to, że idealnie możemy wykonać 10 - 15 zadań dziennie. („idealnie”, ponieważ ocena niektórych zadań zajmuje więcej, a niektórych mniej czasu)

 

Stała praca - to bardzo dobra koncepcja, w której pracodawca tworzy pracę, która będzie trwała określoną ilość czasu. Jeśli ubiegamy się o pracę i zostaniemy zaakceptowani, będziemy moogli wykonywać codzienne zadania i otrzymywać za nie wynagrodzenie. Większość z tych prac trwa dłużej niż miesiąc. Więc przez ten czas będziemy mieć dzienny stały dochód. 
Konto: po dołączeniu do witryny jesteśmy na poziomie 1 i będziemy mieć określoną liczbę punktów. Po osiągnięciu określonej liczby punktów awansujemy na poziom 2, następnie poziom 3 itd. (im wyższy poziom, tym większa szansa na stałą pracę).

 

Punkty można zdobyć na dwa sposoby:
1. Każda udana praca jest nagradzana punktami

2. Za każde podane dane osobowe otrzymujemy określoną liczbę punktów. Na przykład otrzymujemy 50 punktów za przesłanie zdjęcia i 50 punktów za dowód osobisty. Jeśli zdjęcia na tych dwóch pasują do siebie, otrzymujemy dodatkowe 200 punktów i zostajemy oznaczeni jako „zweryfikowana” osoba, co znacznie ułatwia zdobycie „bieżących zleceń”.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się