Skocz do zawartości


https://b

Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszam do Earnbitmoon.Jest to strona do zarabiania, w której otrzymujemy darmowe krypto na różne sposoby, takie jak codzienne bonusy, odbieranie kranów co pięć minut, przeglądanie reklam lub ptc, klikanie krótkich linków, zadań/ankiet, granie w gry, loterie itp. Domena Earnbitmoon została zarejestrowana 23 listopada 2019 r.

 

Jak możemy zarabiać

1) 5-minutowy kran.
2) reklamy, których dziennie jest ok. 8-11 reklam.
3) krótkie linki
4) zadania
5) wyzwania
6) osiągnięcia
7) ankiety
9) za wejście dzienne (od 10 monet i 1 moneta każdego dnia)
10) konkursy
11) loteria Minimum 2000 monet dla FaucetPay (dla innych metod wypłaty jest wyższa).

 

Program Polecający
 Otrzymujemy 10% zarobków poleconych z kranu, 5% ich zarobków z oferty, 5% ich zarobków z krótkich linków i 5% ich zarobków za kliknięcie.

Konto jest automatycznie usuwane z powodu braku aktywności po 270 dniach. Dlatego po dłuższym czasie możemy zobaczyć mniej poleconych.

 

Minimum 2000 monet do wypłaty na konto FaucetPay.

 

Rejestracja

👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇
https://earnbitmoon.club/?ref=396046

 

 

Dodatkowe informacje

 

Earnbitmoon oferuje pięć różnych bonusów:

 

1) Bonus lojalnościowy: Jest to bonus przyznawany przez klub EarnBitmoon użytkownikom, którzy otrzymują nagrody bitcoinowe przez kilka kolejnych dni. Użytkownicy, którzy zastosują się do tego procesu, otrzymają dodatkową nagrodę w wysokości 1%, jeśli będą ubiegać się o nagrodę w postaci bitcoinów przez kilka kolejnych dni.

 

2) Bonus za ofertę: Jest to bonus, który otrzymujemy po wypełnieniu dowolnej ankiety lub oferty w pakiecie EarnBitmoon Club. Za każdą ankietę lub ofertę wypełnioną w ciągu ostatnich 30 dni otrzymujemy dodatkowe 5% nagrody za każde zgłoszenie dotyczące kranu.

 

3) Bonus za rekomendację: Jest to sposób dla klubu EarnBitmoon na polecanie nowym użytkownikom systemu w celu zarabiania dodatkowej gotówki. Za każdą aktywną rekomendację otrzymujemy 1% premii w każdej aplikacji, aż do 100%.

 

4) Tajemnicza premia: Jest to unikalna premia klubu EarnBitmoon. Zwykle pojawia się na dolnej stronie, umożliwiając użytkownikom ubieganie się o darmowe bitcoiny. Nagrody w bonusie mogą być różne.

 

5) Bonus za wydobycie: Jest to opcjonalny bonus zapewniany przez klub Earnbitmoon użytkownikom, którzy pozwalają komputerom na haszowanie. Aby to zrobić, musimy zaznaczyć opcję „uruchom bonus wydobywczy”. Klub Earnbitmoon zwiększy wykorzystanie procesora o 10-80% i jeszcze bardziej zwiększy twoją nagrodę.

emb.png

embrok.jpg

embron6.jpg

embron8.jpg

earnbitmoon.png

earnbitmmoon.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

     

         

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się