Skocz do zawartości


https://b

miron83

Greenpanthera - zarejestruj się bezpłatnie i otrzymaj bonus 2$ za rejestrację

Rekomendowane odpowiedzi

Amerykański portal oferujący możliwość zarabiania pieniędzy za wykonywanie prostych czynności jak wypełnianie ankiet czy wykonywanie zadań. Serwis ten jest obecny już wiele lat na rynku i od tego czasu działa nieprzerwanie. Aby móc zarejestrować się na Greenpanthera trzeba mieć ukończone 18 lat. 
Zarobione pieniądze, można wypłacić na konto PayPal
Ankiety przychodzą w przedziale od 0,60$, 0,70$, 0,75$ i 1$.
Aby zacząć zarabiać w serwisie, należy udać się po rejestracji do zakładki twój gabinet, a następnie klikamy zakładkę zarobić.
Tam będzie znajdować się lista z dostępnymi ankietami i ofertami.
Otrzymasz 10% od zarobków zaproszonej przez Ciebie do programu osoby, która dołączy do programu poprzez Twój unikalny link referencyjny.
Rejestracja
👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇
https://greenpanthera.com/pl/?rf=fe9602798ef24

green.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

     

         

Instrukcja

 

Co to jest  GreenPanthera i co oferuje


GreenPanthera. to przede wszystkim witryna z płatnymi ankietami, w której możemy otrzymywać pieniądze za dzielenie się swoją opinią na różne tematy. Ale oferuje też kilka innych sposobów na zarabianie pieniędzy.

 

Opcja 1 – ankiety Green Panthera:
GreenPanthera to przede wszystkim strona z płatnymi ankietami i to jest główny sposób zarabiania na stronie.

Zwykle oferuje kilka płatnych ankiet dziennie. Otrzymasz wiadomość e-mail za każdym razem, gdy dostępna będzie nowa ankieta, więc nie musisz się logować do witryny, aby ją sprawdzić.
Jednak i tak musimy się zalogować raz na jakiś czas, ponieważ  inne metody zarabiania są dostępne tylko na samej platformie.

 

Opcja 2 – Ściana ofertowa:
Oprócz ankiet GreenPanthera ma również tablicę ofert z płatnymi ofertami .Może to być na przykład nagroda za pobranie określonej aplikacji lub gry na telefon, zarejestrowanie się na stronie internetowej i tego typu oferty.

Możemy także zarabiać, korzystając z płatnych ofert.
Możesz znaleźć tutaj fajne oferty ze świetnymi nagrodami, ale najpierw upewnij się, że przeczytałeś wszystkie warunki przed skorzystaniem z którejkolwiek z tych ofert, ponieważ czasami wymaga to na przykład grania w grę przez określony czas, aby skontaktować się z reklamodawcą itd. Pamiętaj więc, aby wiedzieć, co musisz zrobić, aby otrzymać nagrodę.

 

Opcja 3 – Zakupy online:
Jeśli lubisz robić zakupy online, GreenPanthera współpracuje z całkiem sporą liczbą sklepów internetowych.

To nie tyle sposób na zarabianie pieniędzy, co sposób na zaoszczędzenie pieniędzy. Jeśli robimy np. zakupy w jednym ze sklepów internetowych, otrzymujemy rabat. Więc jeśli lubisz zakupy online, może to być sposób na zaoszczędzenie trochę dodatkowych pieniędzy.

 

Opcja 4 – Kupony:
W GreenPanthera możemy  również znaleźć kupony, aby zaoszczędzić pieniądze.

 

Wypłaty
Wypełniając ankietę lub ofertę na GreenPanthera zarabiamy dolary, które możemy wypłacić za pośrednictwem systemu PayPal, co jest świetnym i łatwym sposobem otrzymywania płatności.

Większość ankiet daje 0,75-1 USD, a ankiety trwają średnio od 5 do 15 minut. 
Wymagane jest konto PayPal, aby zarejestrować się w GreenPanthera. W formularzu, który musimy wypełnić przy rejestracji, znajduje się pole „Konto PayPal”. Tutaj musisz wpisać adres e-mail, którego używasz w systemie PayPal.
Wypłaty od 30 USD.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się