Skocz do zawartości


https://b

miron83

Zarabiaj 50USD miesięcznie bez inwestycji w Honeygain. 5USD bonus za prostą rejestrację

Rekomendowane odpowiedzi

Aplikacja która pozwala  zarabiać w Internecie, udostępniając swoje połączenie internetowe. Możemy w pełni wykorzystać potencjał swoich sieci, otrzymując zwrot gotówki do swoich portfeli.

 

Rejestracja jest bardzo prosta wystarczy zarejestrować sie za pomocą  linku, tworzymy konto Na start otrzymujemy 5 $

👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇

https://r.honeygain.me/REALNF1865

 

HoneyGain jest aplikacją zarówno na urządzenia mobilne jak i komputer, która generuje pasywny dochód w tle.
Według danych, które podają można spodziewać się zużycia danych na poziomie 2 GB do nawet 15 GB. W momencie zwiększonego zużycia danych np. przy pobieraniu dużych plików aplikacja ogranicza swoją działalność, także nigdy nie odczujemy, że pracuje.
Aplikacja/program może działać zarówno na WI-Fi jak i danych komórkowych.
Do jednego IP można używać 3 urządzeń jednocześnie, natomiast maksymalna ilość podłączonych urządzeń jest nieograniczona.

 

Oto stawki:
10 kredytów to równowartość 0,01$
10 MB to 1 kredyt a więc 10 GB to 1$
 

honeygain-wypłaty.png

FMsngyuXsAEdK-O.jpg

Honeygain-Featured.png

honeg4.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

     

         

Dodatkowe informacje

 

Honeygain to pakiet aplikacji dla urządzeń z systemem Windows, Mac, Linux i Android, który pozwala zarabiać pieniądze. Uruchomiona 24 maja 2019 r., jest pierwszą na świecie społecznościową siecią analizy internetowej z otwartym dostępem do uczestnictwa. 

 

Jest uważana za najlepszą aplikację do pasywnego zarabiania pieniędzy w porównaniu do wszystkich innych podobnych rozwiązań sieciowych.

Zarabianie pieniędzy z Honeygain jest łatwe. Wszystko, co musisz zrobić, to pobrać i zainstalować jego aplikacje na smartfonach i/lub komputerach i podłączyć je do Internetu. Po połączeniu istnieją dwa różne sposoby zarabiania pieniędzy za pomocą aplikacji.

 

Po zainstalowaniu Honeygain zacznie udostępniać nieużywane dane w sieci Honeygain. W zależności od ilości udostępnianych danych Honeygain zarabia dla nas nawet wtedy, gdy śpimy. Honeygain płaci nam 1 USD za każde 10 GB udostępnionych danych. Najlepsze jest to, że nie ma to zauważalnego wpływu na wydajność sieci, ponieważ inteligentnie udostępnia dane w zależności od sposobu użytkowania.

 

Honeygain wykorzystuje swoją współdzieloną sieć do świadczenia usług dla firm. Świadczą usługi, w tym SEO, business intelligence, systemy ochrony marki, testowanie aplikacji, dostarczanie treści, porównywanie cen i wiele innych. Honeygain pobiera opłaty od swoich partnerów biznesowych za te usługi, a następnie przekazuje część swoich zarobków swoim użytkownikom.

 

Honeygain współpracuje wyłącznie z zaufanymi partnerami i renomowanymi firmami z listy Fortune 500, aby zapewnić naszą prywatność. Szyfruje wszystkie połączenia nawiązywane przez nasze urządzenie w samej aplikacji. Ponieważ dane są szyfrowane, nasza prywatność jest zawsze chroniona. Ponadto aplikacja nigdy nie uzyskuje dostępu do naszej pamięci i nie ma dołączonego oprogramowania ani oprogramowania reklamowego.

 

Za każde 10 GB udostępnionych danych zarabiamy 1 USD.
Możemy zarobić dodatkowo, polecając nowych użytkowników i otrzymując 10% tego, co zarobią nasi poleceni. Na stronie internetowej Honeygain znajduje się przydatne narzędzie, które pokazuje, ile pieniędzy możemy zarobić w zależności od dostępności sieci współdzielonej i dostarczania treści. Honeygain daje również jednorazową premię w wysokości 5 USD.

Aby otrzymać bonus, zarejestruj się za pomocą poniższego linku 

👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇

https://r.honeygain.me/REALNF1865

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się