Skocz do zawartości


https://b

Rekomendowane odpowiedzi

MOBROG jest   międzynarodowym panelem ankietowym, który dostępny jest również w języku polskim. Należy do niemieckiej firmy SPLENDID RESEARCH GmbH, która zajmuje się badaniami rynku na całym świecie. Jest to panel, którym z pewnością warto się zainteresować, choć rejestracja możliwa jest jedynie dla osób pełnoletnich.

 

Na początek, jak w każdym panelu ankietowym – musimy się zarejestrować. Strona jest dostępna w języku polskim.Konto możemy założyć za pomocą formularza rejestracyjnego podając standardowe informacje takie jak: adres e-mail, nazwa użytkownika, hasło, datę urodzenia, płeć itp. Tuż po rejestracji możemy wypełnić kwestionariusz, który pozwoli lepiej dopasowywać przysyłane ankiety.

 

Jak w każdym panelu ankietowy, tak i w MOBROG zarabiamy głównie na ankietach, choć nie tylko. Za jedną wypełnioną ankietę możemy otrzymać do 12 złotych(średio za ankiete wychodzi jakieś kilka złotych), a informacje o przewidywanym czasie potrzebnym na jej wypełnienie oraz wynagrodzeniu podawane są już na początku. Lista dostępnych ankiet widoczna jest od razu po zalogowaniu, a klikając na strzałki z prawej strony przejdziemy do wypełniania wybranej.

 

Wypłatę możemy  zlecić aż 2 razy dziennie i już po uzbieraniu 20 złotych.Pieniądze powinny znaleźć się u nas na koncie nawet w kilka minut a adres e-mail portfela musi być taki sam jak ten w panelu MOBROG. Dostępne portfele internetowe, na które możemy wypłacać to: paypal,skrill
Rejestracja
👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇
https://www.mobrog.com/pl/ankiety-patne/rejestrowa.html?membership_promotion=0&i_invite=7765679-5c9522bec1ece

mobrog.png

mobrog2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

     

         

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się