Skocz do zawartości


https://b

Rekomendowane odpowiedzi

Strona internetowa, na której możemy wypełniać ankiety, oglądać filmy i wypełniać małe zadania/oferty online, a także otrzymywać za to wynagrodzenie.

 

Działa od listopada 2018 roku i jest to ta sama firma która prowadzi GrabPoints

 

ZoomBucks współpracuje z dużymi markami, które chcą zbierać dokładne dane od ludzi, aby zrozumieć ich preferencje i wszystkie inne szczegóły, aby wprowadzać dochodowe produkty.

 

Każda osoba, która pomyślnie wypełni ankietę lub jakiekolwiek inne zadanie, otrzymuje część pieniędzy, które ZoomBucks pobiera od osoby od marki.

 

Można zarejestrować się w ZoomBucks z dowolnego miejsca na świecie.

Po wypełnieniu swoich danych osobowych i wykonaniu prostych kroków widzimy pulpit nawigacyjny z wieloma różnymi zadaniami do wykonania

 

Sposoby zarabiania

ZoomBucks oferuje różne sposoby zdobywania punktów na swojej stronie internetowej. Obejmują one:

Odwiedzanie stron internetowych — możemy zdobywać punkty odwiedzając strony internetowe. Po wejściu na stronę może być konieczne podjęcie działań, takich jak potwierdzenie adresu e-mail lub wypełnienie ankiety.

 

Wypróbowanie aplikacji — zdobywaj punkty, pobierając aplikacje i wypróbowując różne witryny. Dodatkowo możesz zostać poproszony o wykonanie akcji, takiej jak osiągnięcie określonego poziomu w grze - zanim zakwalifikujesz się do punktów.

 

Oferty cashback - jeśli dokonasz zakupu w jednym ze sklepów lub serwisów partnerskich ZoomBucks, możesz od razu zdobyć punkty w zamian za to.

 

Oglądanie filmów — oglądanie filmów można znaleźć na ekranie głównym. Wiąże się to z utworzeniem konta u dostawcy wideo. Po ukończeniu za każde trzy filmy obejrzane z reklamami otrzymujemy siedem punktów.

 

Płatne oferty próbne — płacimy za początkowy okres próbny, a nasza karta kredytowa zostanie obciążona opłatą za regularną subskrypcję. Po próbnym okresie mamy możliwość anulowania tego.

 

Polecanie znajomych — widoczne na stronie głównej. Jeśli nasz znajomy zarejestruje się w ZoomBucks i zdobędzie 1000 punktów, otrzymamy w zamian 500 punktów. zaproszeniem.

 

Zarabianie na ankietach

Ankiety są widoczne pod przyciskiem „Zbieraj punkty” na ekranie głównym. Ankiety mogą mieć różną długość, od 1 do 30 minut, z dłuższymi ankietami oferującymi więcej punktów. Za najdłuższe ankiety dostępnych jest do 1000 punktów. Możesz zobaczyć zdobyte punkty w prawym górnym rogu strony głównej.

 

Zarabianie na ofertach
Oferty są również widoczne pod przyciskiem „Zbieraj punkty” na ekranie głównym. Mają one formę płatnych ofert próbnych, bezpłatnych ofert próbnych, odwiedzania stron internetowych, próbowania aplikacji i ofert zwrotu pieniędzy.

 

PŁATNOŚCI I NAGRODY

PayPal — minimum do wypłaty 5 USD, potrzebujemy 5150 punktów.
Karty podarunkowe — po zdobyciu punktów dostępna jest szeroka gama detalicznych kart podarunkowych. Aby zrealizować kartę podarunkową o wartości 5 USD, potrzebujesz co najmniej 5150 punktów.

 

Z kodem polecenia bonus 500 punktów na start

👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇

https://zoombucks.com/?ref=7WHSFV

zoomb.jpg

zoomb2.jpg

zoomb3.jpg

zoomb4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

     

         

Poniżej dodatkowe informacje

 

Jak zarejestrować się w ZoomBucks

Rejestracja w ZoomBucks jest bezpłatna i bardzo łatwa. Potrzebujemy  adresu e-mail i hasła. Można również korzystać z kont Facebook lub Google.  

 

ZoomBucks daje nam formularz do wypełnienia, to jest nasz profil. Jest to bardzo ważne, ponieważ te informacje pomogą nam uzyskać  ankiety i ofert ze strony. Dlatego pamiętaj, aby go ukończyć. 

 

Aby dołączyć do ZoomBucks, wymagany wiek to 18 lat. Jednak osoby w wieku 13 lat i starsze mogą również dołączyć do witryny pod warunkiem uzyskania zgody rodziców. 

 

Przeliczając punkty na gotówkę, 250 punktów równa się 0,25 USD – każdy punkt to równowartość 0,001 USD

 

Jak wypłacić pieniądze na ZoomBucks

Możemy wypłacić pieniądze za pomocą następujących opcji:
PayPal
Karty wizowe
Karty podarunkowe.
Aby wypłacić pieniądze na ZoomBucks, musimy najpierw osiągnąć minimalną kwotę. Minimalna kwota to 5 USD. 

 

W ZoomBucks 5150 punktów to 5 USD pieniędzy PayPal, a 4080 to karta podarunkowa o wartości 5 USD.

Oznacza to, że jeśli chcemy zrealizować kartę podarunkową o wartości 5 USD, wystarczy zdobyć 4080 punktów. Ale jeśli chcemy gotówkę, musimy zgromadzić 5150 punktów. Możemy dostać karty podarunkowe do miejsc takich jak Burger King, Robux, iTunes, Amazon, PlayStation, Best Buy, Walmart i Target.

 

Na ich social można znaleźć ostatnie wygrane użytkowników tak jak ta poniżej

grab3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się