Skocz do zawartości


https://b

warta90

Nowa promka do odbioru do 3000$

Rekomendowane odpowiedzi

     

         

Jest kilka razy między innymi mój stary sprzed roku ale nie chciało mi się szukać, nikt nie wrzucał to wrzuciłem wpadają kolejne bonusy wpadło 30$dzis i 10$oprocz trójek 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpada nadal teraz częściej wyższe kwoty wczoraj 10$ wpadło dwa razy, jedni bonus mają w 5min inni czekają parę dni, po 14 dniach bonus można wyplacic mi wczoraj na revolut w 10h wypłacili 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś długo czeka piszcie do nich w Settings i talk to us bo jak dobrze wszystko wypełnione to 5min i kasa powinna być a ludzie czekają po 2 tygodnie trzeba dobrze wpisywać trzy imiona jak ktoś ma tak jak w dowodzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Upewnijcie się że dobra jakość zdjęć wysyłana bo później długo się czeka, jak czekacie długo piszcie na talk to us i tam odpowiadają w dzień maks 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy rejstracji dać i have code i wkleić kod jak na się drugie imię zaznaczamy middle i wpisujemy jak ktoś czeka dłużej niż godzinę pisać do nich bo powinien być bonus można w add promo wkleić kolejny raz 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wszystko dobrze zrobicie weryfikacja w 5min jest i bonus wpada na początku po sciagnieciu apki kod wbijacie w i have code wypełniacie wszystko do końca weryfikację przód dowodu chyba że poproszą o tył i selfie po weryfikacji wbić kod w setings add promo codedla pewności i dać aply bonus wpada powodzenia może ty trafisz 3000$

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmianę zrobili że teraz szybciej można bonus wyplacic nie trzeba czekać 14dni zapraszam 

 

 

Wchodzimy w link poniżej tam jest kod kopiujemy i Ściągamy apke i na początku wklejamy ten kod przy rejstracji w i have code wypełniamy wszystko do konca co wyskakuje, po weryfikacji wklejamy kod w add promo code kod i dajemy aply 

 

https://streetbeat.com/referral?code=BUG6PEKI

 

Kod : BUG6PEKI

TAX numer to pesel, jak macie drugie imię dajecie middle i wklejacie wartości o giełdę dajecie najniższe wypełniacie do konca 
pierwsza wypłata 9$ kolejne za darmo,bonus powinien wpaść do 72h jak nie wpadnie trzeba napisać do nich w Settings talk to us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się