Skocz do zawartości


https://b

Rekomendowane odpowiedzi

LootUp  strona Get-paid-to (GPT), która działa online od 2020 roku. Płaci  kartami podarunkowymi, gotówką i kryptowalutami za wykonywanie zadań online, takich jak ankiety, oferty, granie w gry, oglądanie filmów itp.

 

Sposoby zarabiania na LootUp:

1. Bonus startowy

– potwierdź poczte e-mail

– uzupełnij profil


2. Oglądaj filmy

Lootup.me nawiązało współpracę z Hideout.TV, a jej siostrzane strony internetowe oferują świetny sposób na zdobywanie punktów poprzez oglądanie filmów i reklam. Na przykład użytkownik może zdobyć do 9 punktów HideoutTV za oglądanie średnio trzech reklam.

 

3. Zakręć kołem

Oprócz typowych funkcji dostępnych w witrynach GPT, Lootup oferuje wyjątkowy i zabawny sposób na zarabianie dziennego bonusu. Można spróbować szczęścia i codziennie kręcić kołem, aby mieć szansę na wygranie specjalnych nagród.

Nagrody obejmują darmowe punkty (20, 50, 100 lub 250 punktów) lub mnożniki (10%, 20% lub 50%) przez 24 godziny. 

 

4. Wypełnianie różnych ofert

Zawsze można zdobywać punkty na podstawie naszej lokalizacji, typu urządzenia i innych identyfikatorów, wypełniając oferty.

Każda oferta ma inny punkt przeliczeniowy, dlatego ważne jest uważne zapoznanie się z pełnymi opisami. Niektóre punkty konwersji obejmują przesyłanie formularzy, pobieranie/instalację, instalację i rejestrację, zapisanie się na bezpłatną wersję próbną, dokonanie zakupu lub osiągnięcie określonego poziomu w grze w określonym czasie.

 

5. Płatne ankiety

Po wypełnieniu wstępnego profilu badania rynku, Lootup wykorzystuje te informacje, aby dopasować Cię do ankiet o najwyższych i najlepiej kwalifikujących się zarobkach. Przed podjęciem decyzji, która ankieta została wypełniona, możemy sprawdzić średni czas jej wypełnienia i ile za to to płaci. 

 

6. Program poleceń

Można zarobić do 15%  zarobków poleconych, polecając ich do przyłączenia się do witryny. Za pierwszych 500 poleconych otrzymujemy 10% ich zarobków, a gdy polecimy więcej niż 500 użytkowników, otrzymamy 15%.

Prowizja za polecenie jest naliczana na nasze konto, gdy poleceni wypełnią oferty, ankiety, oglądają filmy, grają w gry itp. Zarobki nie obejmują darmowych punktów, premii za rejestrację, darmowych/punktowych prezentów wejściowych ani kodów promocyjnych.

 

Po osiągnięciu minimalnego progu wypłaty możemy wymienić swoje punkty na karty podarunkowe, gotówkę PayPal lub ktypto.

1,000 points = $1

PayPal – 1$
Karta podarunkowa – $1
Bitcoin, Litecoin, Dogecoin, Shiba Inu– 5 $

 

Rejestracja
👇👇👇👇👇👇👇👇👇
https://lootup.me?refer=1875545

lendup3.jpg

lendup2.jpg

londup.jpg

loot.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

     

         

Płaci nadal

 

Zapraszam do ściągnięcia apki i zalogowanie sie do niej tymi samymi danymi co na stronie.Znajduje się ona na samym dole do ściągnięcia w prawym rogu głównej strony programu lub zalogowanie się do sklepu play i tam pobranie

 

 

lootup6.jpg

Screenshot_20230406-130018.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się