Skocz do zawartości


https://b

Piomar

Expekt - Cashback 222 PLN

Rekomendowane odpowiedzi

     

         

Zwiększamy wygrane na telefonie! Odbierz co tydzień 100 PLN

 

 

CP.jpg

 

Stawiając w weekend zakłady z komórki na mecze w europejskich rozgrywkach masz szansę na 25% bonus od Twoich wygranych netto. Zapraszamy Cię do typowania w Expekt Mobile!

1. Zapisz się do tej promocji, klikając poniższy przycisk.

2. W każdy weekend, od piątku do poniedziałku, stawiaj na swoim telefonie zakłady pojedyncze na europejskie rozgrywki (min. kurs 1,80 i min. stawka 20 zł).
Do promocji zaliczane będą zakłady postawione w: holenderskiej Eredivise, angielskiej Premier League, francuskiej Ligue 1, niemieckiej Bundesliga, włoskiej Serie A, hiszpańskiej La Liga, portugalskiej Primeira Liga.

3. Otrzymasz od nas 25% bonus od wygranych, do kwoty 100 zł (na każdy tydzień).

 

Regulamin promocji

 

 


Początek: 2017.08.01 01:00 CET

Zakończenie: 2017.10.03 00:59 CET

 

1. Poniższy regulamin obowiązuje w połączeniu z Regulaminem ogólnym Expekt.

 

2. Promocja jest przeznaczona dla polskich graczy posiadających konta w Expekt. Aby móc wziąć udział w tej promocji, gracze muszą się do niej zarejestrować, klikając przycisk na jej stronie głównej.

 

3. Gracze muszą zalogować się na swoje konta i postawić co najmniej jeden zakład kwalifikujący się do promocji. Zakład ten musi zostać postawiony od godziny 02:00 CEST w piątek do godziny 01:59 CEST we wtorek, w okresie od 11 sierpnia 2017 do 3 października 2018.

 

4. Zakłady kwalifikujące się mogą być zakładami przedmeczowymi lub na żywo, z minimalnym kursem 1,80 i minimalną stawką 20 zł. Zakłady te muszą zostać postawione na telefonie z Androidem lub na iPhonie, w aplikacji mobilnej lub na mobilnej wersji strony Betclic. Zakłady muszą być postawione tylko na wydarzenia z podanych w promocji lig, którymi są: holenderska Eredivise, angielska Premier League, francuska Ligue 1, niemiecka Bundesliga, włoska Serie A, hiszpańska La Liga lub portugalska Primeira Liga.

 

5. Do promocji zaliczane będą jedynie zakłady kwalifikujące się. Powtarzające się, anulowane lub systemowe zakłady nie będą liczone. Do promocji nie zaliczane również będą zakłady całkowicie lub częściowo wycofanie za pomocą funkcji Cash Out.

 

6. Gracze otrzymają 25% doładowanie od ich wygranych netto w zakładach kwalifikujących się. Doładowanie zostanie dodane po odliczeniu stawek zakładów.

 

7. Co tydzień każdy z graczy może otrzymać maksymalny bonus w kwocie 100 zł.

 

8. Bonusy zostaną dodane do kont graczy w ciągu 72 godzin od zakończenia każdego, tygodniowego okresu.

 

9. Szczegółowy regulamin sportowych bonusów w Betclic jest dostępny ten stronie bonusów Expekt.

 

10. Obrót bonusem zostaje naliczany od momentu przyznania bonusu na konto.

 

11. Jeśli bonus nie zostanie obrócony wymaganą liczbę razy w ciągu 90 dni, niewykorzystana część bonusu oraz wygrane uzyskane przy pomocy bonusu zostaną usunięte z konta gracza.

 

12. Bonus nie może zostać wykorzystany w połączeniu z innymi ofertami Expekt.

 

13. Expekt nie jest w żaden sposób powiązany z organizatorami rozgrywek opisanych w tej promocji lub zawodnikami biorącymi w nim udział.

 

 

 

-> Expekt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się