Skocz do zawartości


https://b

Piomar

Betfair - 20 EUR

Rekomendowane odpowiedzi

 

betf.gif

 

<a target="_blank" href="http://obstawianie.com/zobacz/betfair/"><b>Betfair</b></a> - Regulamin promocji

 

1. Promocja obowiązuje tylko nowych użytkowników, rejestrujących się po raz pierwszy na stronie internetowej <a target="_blank" href="http://obstawianie.com/zobacz/betfair/"><b>Betfair</b></a>. Aby móc skorzystać z promocji użytkownicy muszą wpisać kod promocyjny w odpowiednim polu podczas rejestracji konta. Aby skorzystać z promocji użytkownicy muszą zarejestrować na <a target="_blank" href="http://obstawianie.com/zobacz/betfair/"><b>Betfair</b></a> ważną kartę płatniczą lub posłużyć się inną dostępną metodą płatniczą.

 

2. Aby móc wziąć udział w promocji, użytkownik musi wykonać depozyt na swoje konto w <a target="_blank" href="http://obstawianie.com/zobacz/betfair/"><b>Betfair</b></a>, a następnie obstawić zakład (może to być zakład pojedynczy lub seria zakładów) na dowolne zdarzenie w ciągu 14 dni od momentu otwarcia konta.

 

3. Według warunków promocji, aby otrzymać darmowy zakład o wartości przewidzianej w promocji należy obstawić pojedynczy zakład lub kilka zakładów o łącznej wartości równej (lub większej) przewidzianego w promocji bonusu. Firma <a target="_blank" href="http://obstawianie.com/zobacz/betfair/"><b>Betfair</b></a> zobowiązuje się wpłacić na konto użytkownika w <a target="_blank" href="http://obstawianie.com/zobacz/betfair/"><b>Betfair</b></a> bonus przewidziany w promocji w ciągu 48 godzin (dwóch dni roboczych) od momentu rozstrzygnięcia zakładu. Bonus może być wykorzystany tylko i wyłącznie do obstawiania dalszych zakładów na stronie <a target="_blank" href="http://obstawianie.com/zobacz/betfair/"><b>Betfair</b></a>. Użytkownik nie może go od razu wypłacić ze swojego konta - obowiązuje jednokrotny obrót bonusu przed ewentualną wypłatą.

 

4. Oferta promocyjna nie dotyczy Multizakładów.

 

5. Użytkownicy korzystający z płatności poprzez <a target="_blank" href="http://obstawianie.com/zobacz/<a target="_blank" href="http://obstawianie.com/zobacz/skrill/"><b>Skrill</b></a>/"><b>Moneybookers</b></a>, niestety nie będą mogli korzystać z promocji na giełdzie zakładów <a target="_blank" href="http://obstawianie.com/zobacz/betfair/"><b>Betfair</b></a>.

 

6. <a target="_blank" href="http://obstawianie.com/zobacz/betfair/"><b>Betfair</b></a> zastrzega sobie prawo do wyłączenia użytkownika z promocji oraz do uniemożliwienia mu korzystania z serwisu <a target="_blank" href="http://obstawianie.com/zobacz/betfair/"><b>Betfair</b></a>, jeśli ma powody przypuszczać, iż ta sama osoba rejestruje się kilkakrotnie, pod różnymi nazwami użytkownika, próbując tym samym skorzystać z promocji wielokrotnie, lub próbuje w inny sposób łamać zasady promocji. W takim przypadku użytkownik nie ma prawa uczestniczyć w promocji ani w korzystaniu z serwisu, a <a target="_blank" href="http://obstawianie.com/zobacz/betfair/"><b>Betfair</b></a> nie ma obowiązku wyjaśniania powodów takiego wykluczenia.

 

7. "<a target="_blank" href="http://obstawianie.com/zobacz/betfair/"><b>Betfair</b></a>" jest nazwą handlową spółki z ograniczoną odpowiedzialnością The Sporting Exchange Limited, zarejestrowanej w Anglii i Walii pod numerem 3770548. Oficjalna siedziba firmy mieści się w Londynie pod adresem: The Waterfront, Hammersmith Embankment, Winslow Road, London. Udział w promocji jest objęty niniejszym regulaminem oraz regulaminem The Sporting Exchange Limited, który jest dostępny pod linkiem "O nas", znajdującym się na stronie głównej serwisu <a target="_blank" href="http://obstawianie.com/zobacz/betfair/"><b>Betfair</b></a>.

 

8. Zaakceptowanie niniejszego regulaminu promocji oraz regulaminu The Sporting Exchange Limited jest podstawowym warunkiem wzięcia udziału w promocji oraz uzyskania jakichkolwiek korzyści z niej wynikających. W myśl niniejszego regulaminu <a target="_blank" href="http://obstawianie.com/zobacz/betfair/"><b>Betfair</b></a> nie ponosi odpowiedzialności za przystąpienie użytkownika do udziału w promocji lub też jego brak. <a target="_blank" href="http://obstawianie.com/zobacz/betfair/"><b>Betfair</b></a> zastrzega sobie również prawo do zmiany warunków promocji lub zakończenia promocji i/lub do wycofania jakichkolwiek ofert objętych niniejszym regulaminem, w dowolnym momencie bez obowiązku powiadamiania użytkowników i nie może być z tego powodu pociągnięty do odpowiedzialności.

 

9. Do udziału w promocji mogą przystąpić tylko osoby powyżej 18 roku życia.

 

zal.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

     

         

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się