Skocz do zawartości


https://b

Rekomendowane odpowiedzi

Darmowa platforma do zarabiania tokenów kryptograficznych my Shiba Inu.Free Shiba Limited to jedna z najlepszych stron do zarabiania na  kryptowalucie Shiba Inu. 
Zarejestruj się, wpisując swój adres e-mail i tworząc hasło.
👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇
https://free.shiba.limited/?r=483993

 

Podaj szczegóły adresu e-mail, nazwy użytkownika i hasła
Wybierz HCAPTCHA do weryfikacji przez człowieka
Następnie dokończ captcha, klikając przycisk Jestem człowiekiem
Kliknij Zarejestruj się, aby zakończyć proces

 Można zdobywać  tokeny Shiba Inu na różne sposoby. 

 

Oglądanie reklam PTC
Dzięki reklamom PTC można zarobić darmowe tokeny Shiba Inu, oglądając reklamy od 3 sekund do 1 minuty. Po kliknięciu każdej reklamy PTC nastąpi przekierowanie na inną stronę i zakończenie reklamy w określonym czasie. Ponadto każda reklama, którą musimy przejść przez weryfikację ludzką hcaptcha przed odebraniem tokenów.

 

Zadania
Chcesz zwiększyć swoje zarobki?  Istnieje bezpłatna lista różnych zadań Shiba, dzięki którym możesz zwiększyć swoje zarobki. Zadanie obejmuje tworzenie filmów na YouTube, pisanie postów na blogu, pisanie recenzji, udostępnianie mediów społecznościowych itp.

 

Osiągnięcia
W tym zostaniemy nagrodzeni  za ukończenie osiągnięć w określonej liczbie zadań. Będzie to ukończenie 100 zegarków reklamowych PTC, ukończenie 5000 zegarków reklamowych PTC, wypełnienie 100 krótkich linków itp. Ukończ te programy nagród i zdobądź dodatkowe darmowe tokeny Shiba Inu.

 

Rzut kostką
W sekcji rzutu kostką musimy rzucić poniżej 50 lub więcej 50 liczb i postawić kwotę. Jeśli nasze przypuszczenie jest prawidłowe, otrzymamy pewien procent zysku, a z drugiej strony stracimy kwotę zakładu. Kości to 50-50 szans na wygraną i przegraną. Co więcej, jest to łatwa opcja, aby zdobyć  Shiba Inu w darmowym Shiba Limited.

 

Krótkie linki
Poza ogłoszeniami i zadaniami PTC, kolejna sekcja o wysokich zarobkach. W krótkich linkach możemy zdobywać tokeny, a także zdobywać darmowe punkty energii, które zostaną wykorzystane w kole fortuny. Wypełniając krótkie linki możemy zarobić od 2700 tokenów do 3500 tokenów na wizytę.

 

Koło fortuny
W kole fortuny wybieramy liczby z instrukcjami i kręcimy kołem.

 

Loteria
W tym musimy kupić losy na loterię, które kosztują 5000  tokenów Shiba Inu. Zobaczymy ostatnich zwycięzców na dole sekcji loterii. Kup losy na loterię, korzystając z darmowego Shiba ograniczonego salda  Shiba Inu i szansy na wygranie ogromnych nagród.

 

Refferal system – 50% zarobków zaproszonego użytkownika

 

Wypłata min 15.000.000 SHIB

 

freeshib3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

     

         

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się