Skocz do zawartości


https://b

Rekomendowane odpowiedzi

Minted to brytyjska aplikacja bankowa, która pozwala, m.in. na zakup złota i srebra po bardzo niskich cenach. Nowi użytkownicy, w zamian za ustawienie planu miesięcznego i depozyt, otrzymują 10 funtów za darmo. Wystarczy zarejestrować się przy użyciu reflinku lub kodu polecającego (tylko wtedy otrzymamy bonus). Proces rejestracji jest dość prosty, a jedynym "wyzwaniem" jest podanie danych adresowych z UK, które można wygenerować np: tutaj -> https://www.fakexy.com/fake-address-generator-uk dane te nie są potem nigdzie weryfikowane.
Po rejestracji wysyłamy zdjęcie dokumentu (najlepiej prawo jazdy, ponieważ wymagają jednego zdjęcia) w celu potwierdzenia KYC i czekamy na zaakceptowanie. Gdy już jesteśmy zweryfikowani, wybieramy plan miesięczny, który przewiduje 30 funtów depozytu, a następnie dokonujemy wpłaty. Środki te nie są opłatą miesięczną i będziemy mogli je wypłacić razem z bonusowymi pieniędzmi natychmiast po ich przyznaniu.

Zdarza się, że nie można wybrać daty startu planu, dlatego warto zrobić to jak najszybciej, aby załapać się na najkorzystniejszy termin. Aplikacja pozwala również zarabiać poprzez polecanie osób (maksymalnie 14) - łącznie 215 £. Pierwsze polecenie 20 £, drugie polecenie 25 £, trzecie polecenie 30 £, 4-te polecenie 40 £, a każde kolejne to 10 £ - myślę więc, że warto J


reflink: https://app.theminted.com/ref/IQ3PIY
kod polecający: IQ3PIY
czysty: https://app.theminted.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

     

         

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się