Skocz do zawartości


https://b

miron83

Zdobądź darmowe tokeny LYNK o wartości 18 $ za rejestrację plus 9$ polecenie

Rekomendowane odpowiedzi

Azjatycka giełda LynKey ofertuje 18$ za weryfikację i 9$ za polecenie

1. Link do rejestracji
👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇
https://lynkey.com/signup/referrerCode/367m8u

2. Potwierdzasz maila, pobierasz apke i robisz w niej kyc (przód, tył dowodu + selfie z dowodem, karta z dzisiejszą datą i napisem LynKey)

3. Bonus dopisany jest do 72h. Zazwyczaj trwa to ok 24h

4. W marcu będzie możliwa wymiana tokenów LYNK. Giełda już działa (+ trwa przedsprzedaż tokenów) do tego mają wprowadzić ciekawy projekt NFT w oparciu o ich tokeny.

 

LynKey to przyszły ekosystem turystyczny luksusowych kurortów i system blockchain do zarządzania nieruchomościami z Empowering the property i NFT technology. Projekt LynKey to bardzo duża i silna przyszłość dla nadchodzącego świata kryptowalut.

 

 

 

 

Screenshot_20220221-183129.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

     

         

Więcej informacji o projekcie

 

LynKey to oparty na blockchain ekosystem 4IR (czwarta rewolucja przemysłowa) „wszystko w jednym”, z naciskiem na tokenizację branży turystycznej i nieruchomości. Ma na celu łączenie globalnych odbiorców za pomocą technologii nieruchomości, inteligentnej turystyki i blockchain. Platforma umożliwia zoptymalizowane współdzielenie czasu, przedpłaconą dzierżawę lub licencję na doświadczenia związane z nieruchomościami (np. hotele, ośrodki wypoczynkowe itp.) w turystyce oraz oferuje system nagród dla lojalnej społeczności i użytkowników ekosystemu.

 

LynKey zaoferuje również najnowocześniejszy rynek, na którym tokeny będą mogły być wymieniane przez społeczność na niezliczone różnorodne doświadczenia turystyczne w ramach ekosystemu, gdzie gracze i operatorzy branży turystycznej mogą skutecznie oferować swoje produkty i usługi.
 

Ekosystem będzie skoncentrowany na rozwoju inteligentnej branży turystycznej i przeniesieniu jej na wyższy poziom, z dużymi ambicjami dotyczącymi jej przyszłości.

W przeciwieństwie do wielu innych projektów kryptowalutowych, LYNK nie jest napędzany krótkoterminowymi spekulacjami ani zbudowany na „hype”.

 

LYNK opiera się na namacalnej nieruchomości w świecie rzeczywistym, która ma już samoistną wartość.

FJd_bKgakAInxE5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się