Skocz do zawartości


https://b

Lukiuku

40$ od bit4you + do 50$ za polecenie

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie bonus wynosi 40$ !! 

DEPO minimum 27€

1. Zarejestruj się w Bit4you z tego linku:

https://www.bit4you.io/?ref=152CF4AD2D

 Rejestrację zrób z przeglądarki bez pobierania aplikacji, ponieważ jeśli pobierzesz aplikację, skierowanie nie zostanie zastosowane poprawnie.

Kiedy klikniesz na mój link, kliknij „Rozpocznij teraz!”.  Wpisz swoje imię i nazwisko, numer telefonu (z prefiksem +48) i utwórz 6-cyfrowy PIN.

2. Teraz zaloguj się podając login i przejdź do sekcji Ustawienia> Weryfikacja konta i zweryfikuj swój adres e-mail

Pobierz Apke zaloguj się i zweryfikuj dokument + selfie + potwierdzenie adresu (potwierdzenie adresu w Apce lub przez stronę)


 
Gdy Twoja tożsamość i adres zostaną całkowicie zweryfikowane (może to zająć 1-3 dni robocze), dokonaj zakupu jednej z 8 głównych kryptowalut, o których wspomniałem powyżej, polecam to zrobić w Litecoin.

Przejdź do Dodaj środki> Minimum 27 €> Wybierz kryptowalutę, którą chcesz wpłacić w Aktywach> Wybierz płatność przelewem SEPA lub VISA / Mastercard.

[Zalecana metoda]
 • Jeśli zdecydujesz się na zakup kartą, prowizja wynosi 1,5%, a zakup jest natychmiastowy

• Jeśli zdecydujesz się na zakup przelewem SEPA, prowizja wynosi 1,5% i trwa to do 3 dni, musisz wysłać przelew ze swojego banku z podanymi przez niego danymi oraz wpisać numer referencyjny lub referencyjny w koncepcji przelewu.  Najszybszym sposobem jest wysłanie natychmiastowej SEPA z Revolut, Bunq, Aion… itd.

4.Kiedy dokonałeś zakupu w kryptowalutach o wartości co najmniej 27 €, otrzymasz premię w wysokości 25 USDT, którą możesz wypłacić na 2 sposoby:

[Zalecana metoda]
 Metoda 1: Konwersja USDT na kryptowalutę, którą kupiłeś, na przykład, jeśli kupiłeś LTC, przejdź do Rynki> Rynki USDT> Litecoin / USDT> Utwórz nowe zamówienie Litecoin> Kup LTC> i wprowadź równowartość w € do 30 USDT (26,50 €)

Kiedy masz już wszystko w LTC (około 52 €)
 wypłacić na inną giełdę, taką jak Coinbase Pro, w której prowizje za handel LTC za € lub wybraną kryptowalutę są niskie.

Aby wypłacić pieniądze do dowolnego portfela kryptowalut, musisz aktywować „białą listę adresów” w ustawieniach, musisz podać swój PIN i kod otrzymany w wiadomości e-mail.

Następnie dodaj adres portfela, na który chcesz wypłacić, podając + w etykiecie portfela to pseudonim, który chcesz umieścić, w adresie wklejasz adres, w krypto wybierasz kryptowalutę do której należy ten adres a w sieci sieć który korzysta z portfela, do którego zamierzasz wypłacić.

Kiedy wypłacisz, przejdź do portfela kryptowaluty, którą chcesz wypłacić i wybierz wyślij wszystko, jeśli okaże się, że nie masz tej kwoty, usuwaj cyfry, aż pozwoli Ci to wypłacić jak najwięcej.

Sposób 2: Wypłata na konto bankowe * płacąc prowizję (około 3 €)

* Jeśli chcesz wypłacić w €, musisz najpierw zweryfikować swoje konto bankowe, aby to zrobić, przejdź do wypłaty środków> Pokaż dane bankowe i wyślij 0,50 € ze swojego banku do iban BE Bit4you dołączając numer referencyjny w koncepcji przelewu .  Wypłaty są przetwarzane w ciągu 1-3 dni roboczych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

     

         

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się