Skocz do zawartości


https://b

Piomar

Cashback 1000 zł w PZBUK

Rekomendowane odpowiedzi

pzb.png

 

-> PZBUK

 

 

Regulamin oferty powitalnej „Cashback 1000 zł”

 1. Organizatorem promocji „Cashback 1000 zł” jest Cherry Online Polska sp. z o.o. zwana dalej pzbuk.pl. Oferta jest dostępna wyłącznie dla nowo zarejestrowanych Graczy pzbuk.pl i obowiązuje od dnia 15.11.2021 od godziny 15:00 do 30.05.2022 do godziny 23:59.
 2. W ramach promocji „Cashback 1000 zł” Gracz otrzymuje zwrot w postaci darmowego zakładu za pierwszy przegrany kupon. Gracz bierze udział w promocji po spełnieniu warunku określonego w ust. 3.
 3. Aby skorzystać z oferty Gracz musi prawidłowo zweryfikować swój numer telefonu oraz postawić zakład wielokrotny z kursem minimum 1.4 na każde ze zdarzeń, o dowolnej stawce. Kwota zwrotu przyznawana jest jednorazowo na jednego użytkownika i jest równa wysokości stawki pierwszego przegranego zakładu kwalifikującego, maksymalnie 1000 zł.
 4. Gracz może postawić dowolną ilość kuponów, zwrot następuje dopiero w momencie rozliczenia pierwszego przegranego kuponu, w okresie obowiązywania promocji. W promocji nie biorą udziału kupony postawione na zakłady wirtualne, zdarzenia wirtualne oraz Gry TV.
 5. Po rozliczeniu zakładu kwalifikującego Gracz zostanie poinformowany o możliwości otrzymania zwrotu w postaci wyskakującego okienka. Gracz ma możliwość zaakceptowania lub odrzucenia oferty. Po odrzuceniu oferty nie ma możliwości ponownego otrzymania zwrotu.
 6. Gracz może wykorzystać otrzymany darmowy zakład na dowolny kupon wielokrotny z kursem minimum 1.4 na każde ze zdarzeń. Zwrot w postaci darmowego zakładu będzie dostępny z rozwijanego menu „Wybierz aktywną promocję” obok pola ze stawką, podczas tworzenia nowego kuponu spełniającego wymogi.
 7. Od momentu aktywowania oferty promocyjnej, czyli przyznania darmowego zakładu, użytkownik ma 30 dni na wykorzystanie darmowego zakładu. Jest to zwrot jednorazowy, aktywacja darmowego zakładu na mniejszą kwotę będzie skutkować utratą pozostałej wartości zakładu. Wygrane z darmowego zakładu obejmują wyłącznie kwotę ponad stawkę postawionego zakładu i nie są objęte wymogiem obrotu przed wypłatą.
 8. Pzbuk.pl ma prawo odwołać lub wycofać niniejszą ofertę bądź zmienić jej zasady w dowolnej chwili, bez wcześniejszego zawiadomienia. W takim przypadku darmowy zakład dopisany do konta Gracza zostaje unieważniony.
 9. Pzbuk.pl zastrzega sobie prawo do odmowy przyznania darmowego zakładu w następujących okolicznościach:
   • a) w przypadku łamania zasady „jeden użytkownik Gracz – jedno konto” tj. w następujących sytuacjach:
     • - Gracz posiada więcej niż jedno konto o tym samym adresie IP;
     • - rejestracji kont o wspólnych danych lub innym wspólnym elemencie identyfikacyjnym, np. adres e-mail, numer telefonu, numer karty kredytowej / debetowej, lub innej metody płatności;
     • - Gracz posiada więcej niż jedno konto;
   • b) w przypadku naruszenia któregokolwiek z warunków promocji i niniejszego Regulaminu;
   • c) kiedy zaistnieją dowody zmowy między klientami w obstawianiu zakładów;
   • d) w przypadku kiedy w przeszłości klient nadużywał, lub obecnie nadużywa systemu bonusowego.
 10. Pzbuk.pl może unieważnić przyznany zakład i anulować wynikłe z niego wygrane w przypadku złamania niniejszego Regulaminu.
 11. Spory powstałe na gruncie niniejszego Regulaminu rozstrzygane będą w oparciu o procedurę reklamacyjną określoną w Regulaminie Zakładów Wzajemnych oferowanych przez Cherry Online Polska sp. z o.o. przez sieć Internet.
 12. W przypadku naruszenia przez Gracza postanowień Regulaminu, niezależnie od uprawnień Spółki wynikających z niniejszego Regulaminu i przepisów prawa Spółka jest uprawniona do unieważnienia zakładu zawartego z naruszeniem takich postanowień, do zamknięcia Konta danego Gracza lub, wedle wyboru Spółki, do zawieszenia możliwości korzystania z Konta do czasu naprawienia przez Gracza powstałego naruszenia lub wyjaśnienia sprawy.

-> pzbuk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

     

         

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się