Skocz do zawartości


https://b

Piomar

Helabet - Bonus 100% do 400 PLN

Rekomendowane odpowiedzi

hela.png

 

 

BONUS 100% ZA PIERWSZY DEPOZYT DO 400 PLN!

 

Dołącz do Helabet i uzyskaj bonus 100% w wysokości do 400 PLN (lub równowartość w innej walucie) za pierwszy depozyt!

Jak otrzymać bonus?

Zarejestruj się na stronie Helabet

- Wypełnij wszystkie pola w dziale "Moje konto"

- Doładuj konto kwotą do 400 PLN (lub równowartość w innej walucie).

- Bonus zostanie doliczony do stanu konta automatycznie po złożeniu depozytu (kwota bonusu nie może przekroczyć 400 PLN).

 

Regulamin

 

-  Graczowi przysługuje tylko jeden bonus. Minimalna wysokość depozytu do aktywacji bonusu wynosi 5 PLN. .

 - Przed złożeniem depozytu należy wyrazić zgodę na otrzymanie bonusu za zakłady sportowe. Zgody można udzielić w ustawieniach konta lub bezpośrednio na stronie depozytu. Bonus zostanie automatycznie doliczony do stanu konta gracza po złożeniu pierwszego depozytu. Warunkiem otrzymania bonusu jest uzupełnienie wszystkich danych konta oraz aktywacja numeru telefonu.

- Należy postawić 5-krotność kwoty bonusu w formie zakładów akumulatorowych. Każdy zakład akumulatorowy musi zawierać przynajmniej 3 wydarzenia. Przynajmniej 3 wydarzenia w każdym akumulatorze muszą być obstawione po kursie 1.40 lub wyższym. Wszystkie wydarzenia powinny się rozpocząć przed zakończeniem oferty.

-  Warunki obrotu bonusem (rollover) zostaną uznane za spełnione dopiero po rozstrzygnięciu wszystkich zakładów w ramach określonej kwoty.

 - Dopóki nie zostaną spełnione warunki promocji, wypłata środków pieniężnych nie będzie możliwa (z wyjątkiem warunków wskazanych w Załączniku*).

 - Wypłata wszystkich środków z konta (lub przelanie ich do kasyna) jest możliwa dopiero po spełnieniu wszystkich warunków obrotu. W przeciwnym razie wszelkie bonusy lub wygrane z tego tytułu zostaną anulowane.

 - Niniejszej promocji nie można łączyć z innymi promocjami i ofertami specjalnymi.

 - Helabet zastrzega sobie prawo do zmiany, anulowania, wznowienia lub odmowy udziału w każdej promocji w dowolnym czasie i bez uprzedzenia.

 - Helabet zastrzega sobie prawo do ograniczenia lub odmowy uczestnictwa użytkownikom w tej lub innej ofercie.

 - Helabet zastrzega sobie prawo do wglądu w zapisy transakcji klienta bez podania przyczyny. Jeżeli w wyniku przeprowadzonego dochodzenia wyniknie, że użytkownik korzysta z niedozwolonych strategii, to Helabet zastrzega sobie prawo do odmowy uczestnictwa w promocji, jak i do odebrania bonusu.

 - Na każdego użytkownika, rodzinę, adres, wspólny komputer i wspólny adres IP, a także na wspólne dane konta, takie jak adres e-mail, dane bankowe, dane karty kredytowej i numer konta systemu płatniczego przysługuje tylko jeden bonus. Nadużycie oferty bonusowej może skutkować zamknięciem konta.

  -W razie konieczności użytkownik jest zobowiązany przedstawić na prośbę dokument identyfikacyjny, celem potwierdzenia tożsamości (KYC). Nieprzedstawienie dokumentu identyfikacyjnego może skutkować utratą bonusu i ewentualnych wygranych. Firma zastrzega sobie prawo do zażądania fotografii użytkownika wraz ze stosownym dokumentem (twarz użytkownika musi być wyraźnie widoczna w dostarczonej fotografii) lub telefonicznej weryfikacji tożsamości w dowolnym czasie.

- Jeżeli serwis stanie się ofiarą oszustwa lub prania pieniędzy, to Helabet zastrzega sobie prawo do zamknięcia konta i zamrożenia stanu konta podejrzanego użytkownika.

 - Po spełnieniu warunków bonusu, na konto użytkownika zostanie dopisana reszta środków bonusowych, której wysokość nie będzie większa od początkowej kwoty bonusu. Bonus uznaje się za stracony, jeżeli po zrealizowaniu warunków obrotu na koncie bonusowym pozostanie kwota mniejsza, niż wynosi minimalna stawka.

- Wszystkie wymienione Warunki stanowią część ogólnych Warunków korzystania serwisu Helabet.

 

*Załącznik

 

 Użytkownik może wypłacić dowolną kwotę (od 0 do całkowitej sumy złożonych depozytów) przed spełnieniem warunków oferty, jednak na koncie musi pozostać przynajmniej dwukrotność bonusu (podjęcie środków bonusowych i wygranych jest niedozwolone).

 Podjęcie środków z konta nie będzie możliwe, jeśli stan konta jest mniejszy niż kwota bonusu i przynajmniej jeden zakład nie został jeszcze rozstrzygnięty.

 Bonus należy wykorzystać w ciągu 30 dni od zakończenia rejestracji. Po zakończeniu tego okresu, bonus i wszystkie wygrane z jego wykorzystaniem zostaną anulowane.

Aby otrzymać bonus, musisz wyrazić zgodę zaznaczając opcję "Weź udział w ofertach bonusowych" w dziale Moje Konto.

Użytkownik ma prawo odrzucić bonus zanim zostaną spełnione warunki oferty, ale tylko jeśli pozostałe środki na koncie są większe od bonusu. Użytkownik może wypłacić resztę ze wszystkich depozytów. W tym przypadku wszelkie wygrane oraz kwota bonusu zostaną anulowane.

 

-> Helabet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

     

         

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się