Skocz do zawartości


https://b

miron83

Nowy projekt ELEVATE PASS 200% z 1 AdPaka o wartości 10$

Rekomendowane odpowiedzi

Jest to nowy projekt, który miał swoją przedpremierę 2 sierpnia 2021 r. Jednym z założycieli jest Polak Rafał Cebula (CEO) - przedsiębiorca z ponad 7-letnim doświadczeniem w świecie online. Pozostali założyciele to Holender Mark Verdellen (CFO), Kaja Sikora (CMO) i Jolanda Vroegh (COO). Mark jest też twórcą innego systemu ImpulsX. Dalej go tworzy, a także współtworzy obecny, czyli Elevate Pass.

Śpisz on pracuje 24/24

Wejście już od 10$
Zarobek do 3% tygodniowo
Każdy pakiet wygasa po osiągnięciu 200% wartości zysku, w tym cotygodniowy zysk z tytułu zwrotu gotówki, bezpośrednie polecenia i prowizje matrycowe
Wpłata w crypto: TRX, BTC, LTC, ETH, USDT, XRP
Prowizja bezpośrednia za polecenie 10%,
Prowizja Matrycowa 1,8% - otrzymujesz ją aż z 22 poziomów w głąb grupy.
Wypłaty juz od 10$
Firma wprowadzi też swojego tokena

Możliwe że będzie to nowe źródło pasywnego i aktywnego dochodu, w którym możemy również reklamować każdy inny program, w jaki jesteśmy zaangażowani.
Rejestracja z poniższego linku:
👇👇👇👇👇👇👇👇
https://elevatepass.net/Registernow/1253

 

232708136_4474432019236234_5173622556814111939_n.jpg

zDeEF7a.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

     

         

Opis programu

Elevate Pass  jest firmą reklamową, w której można promować dowolny program, produkt lub narzędzie. Ich podstawową niszą są kryptowaluty.

Każdy pakiet kosztuje 10 USD i możesz kupić nieograniczoną liczbę pakietów. Możesz zarobić do 3% tygodniowych zysków cashback w każdą środę. Każdy pakiet wygasa po osiągnięciu 200% wartości zysku, w tym cotygodniowy zysk z tytułu zwrotu gotówki, bezpośrednie polecenia i prowizje matrycowe. Po osiągnięciu 200% dochodu, 72 godziny na upgrade pakietu, tak aby nie stracić dodatkowego zysku.

 

Kiedy użytkownik kupuje pakiet, 10% (1 USD) trafia do bezpośredniego polecającego tej osoby. 39,6% (3,96 USD) jest wypłacane jako prowizja matrycowa w wysokości 1,8% (0,18 USD) na poziom w ramach 22 poziomów. Aby zarabiać na tym poziomie, musisz być zakwalifikowany do poziomu w oparciu o plan kariery. 50,4% (5,04 USD) jest wykorzystywane przez Elevate Pass do generowania zysku cashback. Raz w tygodniu w środę zysk Cashback jest dzielony z użytkownikami i ten procent może wynosić do 3% całkowitej ilości paczek. Każdy Pakiet działa do 200% zysku, a następnie wygasa.

Elevate Pass jest zarejestrowana w Saint Vincent i Grenadynach

 

Grupa projektowa

Rafael Cebula (założyciel i dyrektor generalny) - mówca, YouTuber, networker, trener, przedsiębiorca online z 7-letnim doświadczeniem.

Jolanda Vroegh (COO) jest inwestorem, przedsiębiorcą internetowym z 6-letnim doświadczeniem.

Kaja Sikora (CMO) to bizneswoman z muzycznym wykształceniem, która od 4 lat zarabia w Internecie.

Mark Verdellen (CFO) to przedsiębiorca z 20-letnim doświadczeniem w branży IT. Zaangażowany w inwestycje w kryptowaluty od 2019 roku.

 

Na koniec napiszę by pamiętać że takie programy zawsze są wysokiego ryzyka i mogą zakończyć w każdej chwili swoją działlność.Płaci na razie ponad 100 dni. Więc chwilę działa już.Inwestuj mądrze.Jeśli nie masz na inwestycje a nie chcesz stracić to najlepiej sobie temat odpuść

 

elevate-pass-review-005-legal-registration.png

elivate.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się