Skocz do zawartości


https://b

miron83

Giełda kryptograficzna Bit2Me uruchamia natywny token B2M

Rekomendowane odpowiedzi

Platforma wymiany bitcoinów/kryptowalut Bit2Me ogłosiła uruchomienie B2M, swojego natywnego tokena. W ostatnim kroku przed sprzedażą publiczną, która ma nastąpić 6 września, firma zakończyła niedawno wstępną rundę finansowania między inwestorami prywatnymi, w której pozyskała 2,5 miliona euro.

Bit2Me obsługuje na swojej platformie ponad 50 kryptowalut, w tym Ethereum, Cardano, Polkadot, Dogecoin i Uniswap. Oprócz kryptowalut, jego portfel obsługuje euro. Od momentu powstania Bit2Me prowadzi działalność o wartości ponad 1 miliarda euro i ma aktywnych klientów w ponad 100 krajach.

Zaoferowanych zostanie łącznie 5 miliardów tokenów o wartości nominalnej od 0,01 do 0,002 euro za token. Publiczna emisja rozpocznie się 6 września 2021 r. i zakończy 30 września 2021 r. I token można kupić za pośrednictwem strony internetowej Bit2Me, gdzie można uzyskać dostęp do białej listy i białej księgi.

Token atrybutów
posiadacze wymaganej skali wagowej tokena B2M będą mogli skorzystać z rabatu do 90% na usługi takie jak wymiana w Portfelu Bit2Me i Handel Bit2Me, wpłaty i wypłaty środków prawnych, wydawanie i użytkowanie Karty Bit2Me, szkolenia w Akademii Bit2Me, blockchain transferuje handel OTC.

Ponadto użytkownicy będą mogli uiszczać opłaty za pomocą wagi tokena B2M. W ten sposób otrzymają za opłatą jeszcze większą zniżkę na każdy apartament. Połączony system prowizji zostanie wdrożony między ilością posiadanych tokenów B2M a wolumenem obrotu w ciągu ostatnich 30 dni.

Ponadto kryptowaluty mogą być pożyczane stronom trzecim w zamian za odpowiedni zwrot. Użytkownicy ci otrzymają korzystne warunki w tej usłudze, jeśli zdecydują się na zbieranie tych zwrotów w tokenie B2M. Ponadto użytkownicy, którzy dokonają zakupów od partnerów Bit2Me za pomocą swojej karty, otrzymają zwrot kosztów zakupu na koniec miesiąca. Odsetek ten będzie wyższy dla tych użytkowników, którzy mają na swoim koncie tokeny i chcą otrzymać zwrot w tokenach.

Zarządzanie i korzyści dla kupujących token
Bit2Me może zawierać funkcjonalność wykorzystania tokena B2M, aby umożliwić użytkownikom głosowanie na funkcje pakietu, np. nowe kryptowaluty, dodawanie handlowców do rynku, zwroty za karty doładowujące. Z drugiej strony, dostęp do niektórych nowych funkcji e-kryptowalut w pakiecie Bit2Me może być oferowany najpierw posiadaczom tokenów, a także partnerskim zrzutom projektów, które chcą współpracować z bazą użytkowników The Bit2Me.

Faza sprzedaży tokena
Uruchomienie giełdy kryptowalut Bit2Me natywnego tokena B2M z wrześniową sprzedażą tokenów
Dystrybucja:

Oferta pierwszego etapu 1: 10%
Oferta drugiego etapu 2: 10%
Oferta III fazy 3: 5%
Skład: 10%
Rezerwa platformy: 30%
Wycieczka półprywatna: 10%
Konsultanci: 8%
Ekosystem badawczo-rozwojowy: 7%
Starty lotnicze: 2%
Partner: 8%
informacje o tokenie:

Imię: Bit2Me Token
Symbol: B2M
Blockchain: Ethereum (ERC-20)
maksymalna podaż: 5 000 000 000
Możliwe zdarzenia wypalenia tokena należącego do Bit2Me
Inwestycje w badania i rozwój oraz ekspansję
Bit2Me zrobi to, przeznaczając znaczną część zarobionych pieniędzy na rozwój zespołu badawczo-rozwojowego, aby oferować ulepszenia poprzez swoje usługi Suite. Obejmuje to głównie rekrutację ekspertów i programistów, patenty techniczne oraz ochronę praw własności intelektualnej. W ten sposób firma będzie mogła w zwinny i szybki sposób dodawać nowe protokoły i łańcuchy bloków do swojego ekosystemu.

Jak odebrać token

Utwórz konto Bit2Me Suite, aby uzyskać dostęp do swojego portfela Bit2Me. 

 Zweryfikuj swoją tożsamość i odblokuj wszystkie funkcje swojego konta.

Sprzedaż będzie otwarta od 6 września.

👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇

https://bit2me.com/register?r=4J0-N5T-SPJ

 

b21.jpg

b2.jpg

b4.jpg

b5.jpg

b3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

     

         

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się