Skocz do zawartości


https://b

miron83

AppStation - graj w gry i zarabiaj pieniądze

Rekomendowane odpowiedzi

Aplikacja która daje  pieniądze za granie w gry! Odkryj gry i aplikacje, które Ci odpowiadają. Gotówka za każdą minutę gry (Amazon, PayPal, GooglePlay...)! Wystarczy, że otworzysz łącze, pobierzesz AppStation za darmo i zaczniesz grać w gry.  

Na czym polega zbieranie mCoins w Appstation

1. Pobierz za darmo i wypróbuj jedną z proponowanych  gier. ️

2. Za każdą polecaną  aplikację, którą wypróbujesz, otrzymasz mCoins. Im dłużej aktywnie korzystasz z danej aplikacji, tym więcej mCoins otrzymujesz.

3. Wymień zebrane mCoins na upragnione nagrody.

Otrzymasz 1800 monet jako bonus startowy.

👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇

https://affiliate.justtrack.io/android/online.appstation.app/e3ef1184-a3a8-48d0-b2b8-1569a9485f0e?channel=intent

 

Apka bardziej dla tych co lubią grać w gry i międzyczasie coś na tym zarobić

222234545_340977840842236_5271204258681516875_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

     

         

Jeśli nie wiesz jak działać zapoznaj się z tym opisem

 

Granie w polecane gry
Główną możliwością zarabiania, jaką oferuje ta aplikacja, są polecane gry. Po zalogowaniu się do aplikacji musisz nacisnąć przycisk „Zarabiaj za pomocą aplikacji” (patrz zdjęcie poniżej), aby wyświetlić wszystkie polecane gry, w które możesz grać.

granie w gry na appstacji
Aby wyświetlić polecane gry, w które możesz grać, po prostu naciśnij przycisk „Zarabiaj za pomocą aplikacji”.
Po prostu wybierz grę, w którą chcesz zagrać i naciśnij ją. Przeniesie Cię na stronę aplikacji. Pobierz i zainstaluj aplikację na swoim urządzeniu mobilnym.

Po zainstalowaniu wróć do AppStation i naciśnij opcję „Moje aplikacje” u dołu ekranu. Zobaczysz wtedy zainstalowaną aplikację.

 Aby aplikacja AppStation mogła śledzić Twoje postępy w grze, musisz przejść do sekcji Moje aplikacje, aby otworzyć grę, w którą chcesz zagrać.

Aplikacji nie można otworzyć bezpośrednio z urządzenia mobilnego. Jeśli to zrobisz, nie zdobędziesz żadnych nagród podczas grania w grę mobilną.

Po otwarciu gry po prostu graj w nią tak, jak zwykle. Po minucie zarobisz około 30 do 70 monet za grę. Ale im dłużej grasz, tym mniej monet zarabiasz na minutę.

 Aby AppStation mógł zagwarantować, że wszystkie promowane przez nich gry są używane przez ich członków, jest zmniejszenie otrzymywanej nagrody, im dłużej członek gra w konkretną grę, aby szybciej przejść do następnej gry.

 

Płatne ankiety na appstacji
Możesz zdobyć więcej nagród, wypełniając płatne ankiety.
Następnie będziesz musiał odpowiedzieć na kilka pytań profilowych. Gdy skończysz z pytaniami profilowymi, jeśli dostępne są dla Ciebie jakieś ankiety, zostaną one wyświetlone na liście.

Gdy ankieta jest dostępna, po prostu naciśnij ją, aby rozpocząć proces. Najpierw musisz przejść przez zestaw pytań kwalifikacyjnych, aby ustalić, czy rzeczywiście należysz do grupy demograficznej, dla której przeznaczona jest ankieta.

Jeśli się zakwalifikujesz, otrzymasz odpowiedź na właściwą ankietę. Jeśli tego nie zrobisz, musisz po prostu przejść do następnej dostępnej ankiety, jeśli taka istnieje. Po zakończeniu właściwej ankiety otrzymasz obiecane monety, które zostaną dodane do salda Twojego konta.

 

 Program poleceń
Można również zarabiać, zapraszając inne osoby do dołączenia do aplikacji za pośrednictwem ich programu poleceń. Wystarczy przejść do sekcji „Zaproś” w aplikacji i nacisnąć przycisk „Zaproś” 

 Otrzymasz 25% prowizji za każdym razem, gdy polecony zarobi na graniu w gry lub wypełnianiu ankiet. Jeśli zarabiasz na graniu w gry i wypełnianiu ankiet, Twój polecony również otrzyma prowizję w wysokości 25%.

Prowizja zostanie pokryta przez AppStation i nie będzie potrącana z zarobków Twoich ani Twoich poleconych. W rzeczywistości jest to sytuacja korzystna dla obu stron. 

 

Wypłaty

 Zamieniamy  monety na gotówkę za pośrednictwem PayPal lub różnych kart podarunkowych. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się