Skocz do zawartości


https://b

Rekomendowane odpowiedzi

FlanoSwap to zdecentralizowana platforma wymiany zbudowana na blockchainie Cardano z funkcjami transakcyjnymi i monetyzacyjnymi opartymi na protokole AMM.

Odbierz 15 darmowych tokenów Flan, aby uzyskać wczesny dostęp do giełdy.
👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇
https://flanoswap.finance/invite/XFZXQcUb4X

 

Mapa 

Lipiec 2021 - Rozpoczęcie sprzedaży tokenów FlanoSwap

wrzesień 2021 - uruchomienie giełdy AMM
Październik 2021 – notowanie na głównych giełdach (MXC, GATE, Coinbase Exchange)
Listopad 2021 - uruchomienie platformy transakcyjnej NFT
Grudzień 2021 - Uruchomienie platformy startowej ADA.
Styczeń 2022 - Rozpoczęcie działalności rolniczej.

Rejestracja konta Flanoswap i instrukcje KYC:
1) Rejestracja
 Podaj wszystkie wymagane informacje, a następnie kliknij przycisk Zarejestruj się
 Sprawdź swój adres e-mail i kliknij „Zweryfikuj konto” 

2) Kontrola KYC
Portfel Yoroi:
Utwórz portfel mobilny Yoroi: https://bit.ly/3721HWx
Utwórz portfel przeglądarki Yoroi: https://bit.ly/370rBdy
 Skopiuj i wklej adres portfela w polu „Adres portfela (ADA Shelley)”.
Wybierz dokument, który możesz dostarczyć, a następnie prześlij go do KYC.

 Po rejestracji Twoje konto otrzyma 15 FLANów w ciągu następnych 5 minut.

Ponieważ liczba osób biorących udział w białej liście i programie rozdawania nagród jest ograniczona do pierwszych 20 000 użytkowników, nie należy spamować i tworzyć fałszywych kont. 

flan2.jpg

0c5a644bfc2042dc9895b87d188e014c.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

     

         

Najnowsze informacje

👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇
https://flanoswap.medium.com/flanoswap-airdrop-whitelist-cd009d836e1d

 

FlanoSwap to nowa platforma, która przyciągnęła uwagę całej społeczności kryptowalut na świecie. FlanoSwap to zdecentralizowana giełda działająca w sieci Cardano Blockchain. Jego funkcje transakcyjne i monetyzacyjne są oparte na protokole AMM. Umożliwia uczestnikom blockchain zapewnienie płynności i rynku demonstracyjnego Cardano dla innych w celu wymiany ich natywnych tokenów. W zamian abonenci płacą niewielką opłatę za płynność, a sprzedawcy odzyskują swój depozyt.

 

FlanoSwap to platforma działająca na protokole AMM. „Automatyczny generator rynku zasila swój system”.

FlanoSwap działa na protokole AMM, umożliwiając użytkownikom handel między sobą za pośrednictwem puli płynności i otrzymywanie zwrotów z opłat transakcyjnych. Oferuje użytkownikom szybką, wydajną i potężną płynność, aby unowocześnić stałą pulę produktów i wykorzystać swój kapitał. Posuwa się również do przodu poprzez optymalizację własności poprzez dążenie do rozwoju instytucji finansowych.

 

Jego token FLAN jest natywnym tokenem zbudowanym na blockchainie Cardano. Posiadacze tej waluty mogą zaoszczędzić pieniądze i zapłacić mniej za subskrypcje w porównaniu do innych walut fiducjarnych. System FlanoSwap jest wyposażony w mocno zaprojektowany system, który może wytrzymać rynek kryptowalut. Firma wprowadziła również zachęty, aby utrzymać stały popyt. Co więcej, bycie natywnym tokenem umożliwia użytkownikom dokonywanie transakcji na wielu aktywach, takich jak ADA i inne niestandardowe tokeny.

 

Flanoswap działa w sieci Cardano, która jest platformą blockchain typu proof-of-stake, opartą na recenzowanych badaniach. Został opracowany z wysokim poziomem bezpieczeństwa i niezrównaną trwałością dla aplikacji, systemów i społeczności w zdecentralizowanej wymianie. Cardano jest również uważane za walutę cyfrową. Ten projekt Blockchain działa na platformie kryptowalut o otwartym kodzie źródłowym, w przeciwieństwie do innych kryptowalut, które używają algorytmu PoW; I odwrotnie, Cardano jest pierwszym Blockchainem, który wykorzystuje algorytm PoS do przezwyciężenia słabości Bitcoina Ethereum.

Firma kieruje się dwoma różnymi zasadami dystrybucji, którymi są optymalna decentralizacja i wydajna dystrybucja. Proces kończy się czterema etapami; faza seed, partner strategiczny, faza prywatna i sprzedaż publiczna.

 

FlanoSwap planuje uruchomić giełdę AMM do końca września tego roku, po czym rozpocznie proces notowania na znaczących giełdach, takich jak MXC, GATE i Coinbase. Firma ujawniła również, że po pomyślnym uruchomieniu AMM wkrótce przejdzie do swojej inicjatywy NFT, a do grudnia użytkownicy będą mogli uzyskać dostęp do swojego rynku NFT.


Flanoswap był pierwszym innowatorem, który osiągnął cel wprowadzenia pozytywnych zmian w Cadarno na całym świecie.  FlanoSwap oferuje również przyjazną dla użytkownika architekturę, pokonując wiele barier technicznych występujących u wielu konkurentów. Dzięki przyszłościowej technologii inwestorzy już wdrażają rozwiązania z Cardano, co pokazuje reputację i potencjał FlanoSwap. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się