Skocz do zawartości


https://b

miron83

Aplikacja służąca do kopania kryptowaluty: ALPHA

Rekomendowane odpowiedzi

Sieć Alpha  rewolucyjny system, który stanowi alternatywę dla istniejących modeli kryptowalut z naciskiem na zrównoważenie popytu i podaży na rynku. Celem sieci alfa jest zapewnienie każdemu graczowi (górnikowi) prostego, bezpiecznego i solidnego doświadczenia w zdobywaniu monety alfa, cyfrowego zasobu nowej generacji.

Zasady
1. Pobierz aplikację z tej strony 
👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇

https://www.minealpha.net

2. Przy zakładaniu konta/rejestracji wpisz mój kod polecający (321654) - OTZYMAJASZ JEDNĄ MOCNETĘ GRATIS!
3. Klikasz raz na 24 godziny, a aplikacja sama wydobywa kryptowalutę. Aplikacja nie obciąża telefonu, nie drenuje baterii, działa w tle.
4. Raz na 24 godziny możesz otworzyć skrzynkę i wygrać kilka monet albo zwiększyć wydobycie.
5. Zaproś znajomych do drużyny, by zwiększyć wydobywanie (0,10+ więcej za każdą zaproszoną osobę)

Fazy projektu
Projekt został podzielony na trzy fazy, aby stworzyć łatwy do zrozumienia przegląd planu rozwoju od zespołu. Każda faza stanowi kamień milowy dla Alpha Network i może zostać wywołana przez określone wydarzenie.

Faza 1 - Wydobycie i baza użytkowników 
Pierwsza faza projektu proponuje uruchomienie pierwszej aplikacji Alpha Network Miner, która umożliwia graczom rozpoczęcie współtworzenia systemu poprzez zarabianie monety alfa. Jest to obsługiwane zarówno na urządzeniach z Androidem, jak i iOS w sposób etapowy, z pierwszą wersją na Androida, a następnie na iOS. Faza jest kontynuowana z ogólnymi ulepszeniami platformy, dopóki aplikacja Alpha Network Wallet nie będzie gotowa na rynek.

Faza 2 – Transakcje i konsolidacja
Aplikacja Alpha Network Wallet została wydana i zapewnia bezpieczny system dla graczy do dokonywania transakcji, przeglądania ich salda, historii transakcji i niektórych opcji inwestowania monet alfa w celu uzyskania jeszcze większych zarobków.  Faza trwa do wyczerpania puli monet alfa przez jej użytkowników. Podaż ok  500 milionów. Ma to zapewnić  by monety zachowały wartość w przyszłości.

Faza 3 – Wydobycie zamknięte
W czasie trzeciej fazy aplikacja górnika Alpha Network zostanie zamknięta. Portfel pozostaje stałym sposobem na wykorzystanie monet alfa w transakcjach i wprowadzane zostanie nowe oprogramowanie PC PMN.

Dalsze informacje na temat tej fazy zostaną opublikowane, gdy nadejdzie czas na to. Wszystko zależy od tego, ile czasu zajmie Alpha Network zebranie wystarczająco dużej bazy użytkowników, aby wyczerpać pulę monet alfa. Projekt „Alfa” rozpoczął się pod koniec 2020 r

alpha.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

     

         

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się