Skocz do zawartości


https://b

Rekomendowane odpowiedzi

Currency.com to międzynarodowa platforma tradingowa zrzeszająca kryptowaluty, akcje, kruszce, ropę naftową oraz indeksy.

https://twitter.com/currencycom

Aktualnie reaktywowali oni przyjazną ofertę promocyjną - Za rejestrację z unikalnego reflinka oraz wykonanie jednej transakcji na swoim koncie dostajemy losową akcję w przedziale $2-$100 oraz swój własny link do polecania (możemy polecić swoich wspólokatorów, rodzinę etc.)

Co należy zrobić:

1. Rejestracja z użyciem unikalnego linku ze standardową weryfikacją KYC - w tym przypadku sam dokument!
 https://currency.com/trading/signup?c=5qmn2596&pid=referral

2. Depozyt na kwotę co najmniej $10 (najlepiej wpłacić trochę wiecej) oraz dokonujemy jedną transakcję. Możliwość wpłaty przelewem, kartą lub kryptowalutą, co serdecznie polecam - mój sposób: Wpłata LTC na kwotę $15~ 0.11 LTC (min. na depo z wykorzystaniem LTC to 0.1) oraz sprzedaż w parze LTC/USD za pośrednictwem opcji 'Exchange'

3. Akcja jest natychmiast do odebrania po wykonaniu transakcji. Możemy ją sprzedać również do USD, za całość łącznie z depozytem kupić LTC i wypłacić w pożądane miejsce.

Tabela opłat i prowizji: https://currency.com/fees-charges -> Potwierdzenie, że operacja z wykorzystanie krypto jest najkorzystniejsza dla naszych funduszy nawet w przypadku trafienia akcji z najniższą kwotą.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

     

         

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się