Skocz do zawartości


https://b

Rekomendowane odpowiedzi

 Za rejestrację oraz weryfikację KYC  otrzymujemy w promocji 1500 tokenów ADB. Promocja trwa do 31 lipca 2021 roku. Weryfikacja trwa dosłownie 5 minut i tokeny są na aplikacji.

Tokeny ADB są oficjalnie listowane na giełdzie KUCOIN . Wartość jednego tokena na chwilę obecną to 0.0018$.

Do czego służy aplikacja? Aplikacja służy do zarabiania tokenów za wykonywanie mini zadań, np polubienie strony na Twitterze, dołączenie do Telegrama. Zadania pojawiają sie raz na jakiś czas więc warto sprawdzać raz w tygodniu i wykonywać. Pojawia się firm, która chce się zareklamować i wybiera do współpracy BLADE, Blade ogłasza swoim użytkownikom zadania, np polubienie stron danej firmy na FB, TT, TG, za wykonanie zadań i potwierdzenie ich na aplikacji otrzymujemy tokeny ADB. W poprzednich zadaniach można było zdobyć za wykonanie wszystkich zadań 8500 tokenów 

 W aplikacji wklejamy adres swojego portfela ERC20,  wypłata ADB zależna jest od ceny gazu ETH naprzykład na ten moment wystarczy 5748 ADB.

Zadania w tym tygodniu to dołączenie do TG, Medium, Twittera i pobranie aplikacji. Możemy zdobyc za to dodatkowe 160 tokenow. Tokeny można również zdobyć za polecanie aplikacji.

 

https://portal.blade.software/referral/O6bftd1sgnJ8XOd6JxRLBBvER6ocKTl1U6asKrsB4YU4FpYEj0nZdVsV4l4AuDAGBkmkHdYtYQPxrpvJcLna9y5bCOsk7umd7bJKbPrrPRs5EA6378T9X5YElivfnxz9knxPVc4REzsr4CaBZsBkrB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

     

         

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się