Skocz do zawartości


https://b

Piomar

888starz - Bonus 100% do 100 € (działa Skrill)

Rekomendowane odpowiedzi

ScreenHunter 110.png

 

BONUS 100% ZA PIERWSZY DEPOZYT DO €100 w 888starz!

 

Dołącz do 888starz.bet i uzyskaj bonus 100% w wysokości do €100 (lub równowartość w innej walucie) za pierwszy depozyt!

 

Jak otrzymać bonus?

 

1. Zarejestruj się na stronie 888starz.bet

2. Należy wypełnić wszystkie pola w dziale Moje Konto.

 3. Doładuj konto kwotą do €100 (lub równowartość w innej walucie).

4. Bonus zostanie automatycznie doliczony na konto po dokonaniu wpłaty ( ale nie więcej niż €100))

 

Regulamin

 

- Graczowi przysługuje tylko jeden bonus. Minimalna wysokość depozytu do aktywacji bonusu wynosi €1. .

- Przed złożeniem depozytu należy wyrazić zgodę na otrzymanie bonusu za zakłady sportowe. Zgody można udzielić w ustawieniach konta lub bezpośrednio na stronie depozytu. Bonus zostanie automatycznie doliczony do stanu konta gracza po złożeniu pierwszego depozytu. Warunkiem otrzymania bonusu jest uzupełnienie wszystkich danych konta oraz aktywacja numeru telefonu.

- Należy postawić 5-krotność kwoty bonusu w formie zakładów akumulatorowych. Każdy zakład akumulatorowy musi zawierać przynajmniej 3 wydarzenia. Przynajmniej 3 wydarzenia w każdym akumulatorze muszą być obstawione po kursie 1.40 lub wyższym. Wszystkie wydarzenia powinny się rozpocząć przed zakończeniem oferty.

- Warunki obrotu bonusem (rollover) zostaną uznane za spełnione dopiero po rozstrzygnięciu wszystkich zakładów w ramach określonej kwoty.

- Dopóki nie zostaną spełnione warunki promocji, wypłata środków pieniężnych nie będzie możliwa (z wyjątkiem warunków wskazanych w Załączniku*).

- Wypłata wszystkich środków z konta (lub przelanie ich do kasyna) jest możliwa dopiero po spełnieniu wszystkich warunków obrotu. W przeciwnym razie wszelkie bonusy lub wygrane z tego tytułu zostaną anulowane.- Wszelkie rodzaje bonusów są niedostępne dla kryptowalut.

- Niniejszej promocji nie można łączyć z innymi promocjami i ofertami specjalnymi.

- 888starz.bet zastrzega sobie prawo do zmiany, anulowania, wznowienia lub odmowy udziału w dowolnej promocji w dowolnym czasie i bez uprzedzenia.

- 888starz.bet zastrzega sobie prawo do ograniczenia lub odmowy uczestnictwa użytkownikom w tej lub innej ofercie.

- 888starz.bet zastrzega sobie prawo do wglądu w zapisy transakcji klienta bez podania przyczyny. Jeżeli w wyniku przeprowadzonego dochodzenia wyniknie, że użytkownik korzysta z niedozwolonych strategii, to 888starz.bet zastrzega sobie prawo do odmowy uczestnictwa w promocji, jak i do odebrania bonusu.

- Na każdego użytkownika, rodzinę, adres, wspólny komputer i wspólny adres IP, a także na wspólne dane konta, takie jak adres e-mail, dane bankowe, dane karty kredytowej i numer konta systemu płatniczego przysługuje tylko jeden bonus. Nadużycie oferty bonusowej może skutkować zamknięciem konta.

- W razie konieczności użytkownik jest zobowiązany przedstawić na prośbę dokument identyfikacyjny, celem potwierdzenia tożsamości (KYC). Nieprzedstawienie dokumentu identyfikacyjnego może skutkować utratą bonusu i ewentualnych wygranych. Firma zastrzega sobie prawo do zażądania fotografii użytkownika wraz ze stosownym dokumentem (twarz użytkownika musi być wyraźnie widoczna w dostarczonej fotografii) lub telefonicznej weryfikacji tożsamości w dowolnym czasie.

- Jeżeli serwis stanie się ofiarą oszustwa lub prania pieniędzy, to 888starz.bet zastrzega sobie prawo do zamknięcia konta i zamrożenia stanu konta podejrzanego użytkownika.

- Po spełnieniu warunków bonusu, na konto użytkownika zostanie dopisana reszta środków bonusowych, której wysokość nie będzie większa od początkowej kwoty bonusu. Bonus uznaje się za stracony, jeżeli po zrealizowaniu warunków obrotu na koncie bonusowym pozostanie kwota mniejsza, niż wynosi minimalna stawka.

- Zakłady zwrócone nie są wliczane do obrotu bonusu.

- Wszystkie wymienione Warunki stanowią część ogólnych Warunków korzystania serwisu 888starz.bet.

 

*Załącznik

 - Użytkownik może wypłacić dowolną kwotę (od 0 do całkowitej sumy złożonych depozytów) przed spełnieniem warunków oferty, jednak na koncie musi pozostać przynajmniej dwukrotność bonusu (podjęcie środków bonusowych i wygranych jest niedozwolone).

 - Podjęcie środków z konta nie będzie możliwe, jeśli stan konta jest mniejszy niż kwota bonusu i przynajmniej jeden zakład nie został jeszcze rozstrzygnięty.

 - Bonus należy wykorzystać w ciągu 30 dni od zakończenia rejestracji. Po zakończeniu tego okresu, bonus i wszystkie wygrane z jego wykorzystaniem zostaną anulowane.

- Aby otrzymać bonus, musisz wyrazić zgodę zaznaczając opcję "Weź udział w ofertach bonusowych" w dziale Moje Konto.

- Użytkownik ma prawo odrzucić bonus zanim zostaną spełnione warunki oferty, ale tylko, jeśli pozostałe środki na koncie są większe od bonusu. Użytkownik może wypłacić resztę ze wszystkich depozytów. W tym przypadku wszelkie wygrane oraz kwota bonusu zostaną anulowane.

 

-> 888starz

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

     

         

Legit jeśli chodzi o ewentualne wypłaty itp itd?

Ja już niby wpłaciłem no niestety z marnym skutkiem (tzn nie udało się nic ugrać)

Ogólnie jak myślałem, że nie może być gorszego bonusu od tego na 1xbet (widząc go po raz pierwszy)

To tu jego zapis dokładnie taki sam, z tym że musisz dodatkowo pięciokrotnie nim obrócić XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, wszystko sprawnie.

 

Niestety bonus w tej sieci jest taki, a nie inny :( W tych firmach jak 888starz22Bet czy 1xbet jednak dla bonusu się nie gra, a dlatego, że w ogóle są dla nas dostępne, mają dobrą ofertę i szybkie płatności ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otrzymaj 100% zwrotu za przegrany zakład w 888starz!

 

Tylko w tym tygodniu możesz wziąć udział w naszej nowej promocji. Po raz pierwszy oferujemy 100% zwrot stawki za przegrany zakład!

 

Warunki:

 

Aby w pełni skorzystać z oferty programu lojalnościowego, należy być zarejestrowanym użytkownikiem w 888starz. Wszystkie dane w profilu użytkownika muszą zostać uzupełnione i zweryfikowane, aby wziąć udział w promocji.

Oferta obejmuje zakłady pojedyncze na spotkania :

VfL Wolfsburg - Red Bull Salzburg W1 X W2 (02.11.2021, Volkswagen-Arena)
Liverpool - Atletico Madrid W1 X2 (03.11.2021,stadion Anfield)
Olympique de Marseille - Lazio W1 X W2 (04.11.2021, Orange Vélodrome).

- Promocja nie uwzględnia zakładów zawartych za środki zaliczkowe lub bonusowe, sprzedanych zakładów, zakładów za kody promocyjne, zakładów bonusowych.

- Promocja obowiązuje na zakłady typu W1 X W2. Minimalna kwota zakładu wynosi 1 €, maksymalna wysokość bonusu wynosi 10 €.

- Kwota przegranego zakładu trafia na konto bonusowe.

- Obrócony bonus zostanie dopisany do konta użytkownika w wysokości pozostałej kwoty bonusu na koncie bonusowym, ale nieprzekraczającej wysokości początkowo przyznanego bonusu.

- W przypadku, gdy po rozliczeniu wszystkich zakładów bonusowych stan konta bonusowego użytkownika jest poniżej minimalnej kwoty zakładu, to bonus zostanie przegrany. - -- Obróć kwotę bonusu x3 razy w formie zakładów kombi (akumulator). Zakład powinien zawierać przynajmniej 3 wydarzenia. Przynajmniej 3 wydarzenia w akumulatorze powinny mieć kurs co najmniej 1.40. Wypłata środków nie jest możliwa, jeżeli saldo konta jest mniejsze niż kwota bonusu i jest przynajmniej jeden nierozliczony zakład.

- Bonus zostanie dopisany do konta w ciągu 48 godzin od momentu rozpoczęcia meczu.

- Czas na obrót wynosi 7 dni po dopisaniu do konta.

- Promocja obowiązuje tylko dla jednego adresu IP, komputera, jednej rodziny i konta.

 

-> 888starz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

XD po co reklamować tak beznadziejny bonus?

"- Po spełnieniu warunków obrotu bonusem, na Twoje konto główne trafi pozostała kwota z bonusu, która nie może przekroczyć początkowej wartości bonusu."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby taa coś tam pykam, ale słabo u nich z tą sekcją promo

Najlepsze to było 1xbet zawsze, ale tam wycofali już nawet to ecoPayz, a właśnie najlepszą opcją był ten Skrill.

No i mankamentem 888starz jest też spora prowizja co doskonale widać przy kursach meczowych.

Ogólnie to wiadomo że to wszystko to klony 1xbet dlatego najlepiej byłoby tam grać coo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze korzystam z tych czwartkowych lub piątkowych bonusów w tych firmach. Traktuję to po prostu jako dodatkowa gotówka. Robię takie kupony aby dużo nie wygrywać i 400zl wpada jako dodatek do normalnej gry za większe stawki 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25-percent-poland-slider.jpg

 

BONUS 25% ZA DEPOZYT

 

Jak otrzymać bonus: 

- Zarejestruj się w 888starz

- Doładuj swoje konto za pośrednictwem Neteller lub Skrill.

- Bonus zostanie doliczony do stanu konta automatycznie po złożeniu depozytu.

 

Regulamin

 

- Graczowi przysługuje tylko jeden bonus w ciągu 24 godzin. Bonus jest równy 25% kwoty depozytu, ale nie więcej niż 100 €. Minimalna wysokość depozytu do aktywacji bonusu wynosi 1 €.

- Bonus otrzymają gracze, którzy doładują swoje konta za pośrednictwem Neteller lub Skrill.

- Jeśli dane konta są w pełni uzupełnione, to bonus zostanie automatycznie doliczony do stanu konta klienta po złożeniu pierwszego depozytu.

- Bonus musi zostać obrócony 5-krotnie w formie zakładów akumulatorowych. Każdy akumulator musi zawierać co najmniej 3 wydarzenia. Co najmniej 3 wydarzenia w akumulatorze muszą być po kursie 1.40 lub więcej.

- Warunki obrotu bonusem (rollover) zostaną uznane za spełnione dopiero po rozstrzygnięciu wszystkich zakładów w ramach określonej kwoty.

- Dopóki nie zostaną spełnione warunki promocji, wypłata środków pieniężnych nie będzie możliwa (z wyjątkiem warunków wskazanych w Załączniku*).

- Wypłata wszystkich środków z konta (lub przelanie ich do kasyna) jest możliwa dopiero po spełnieniu wszystkich warunków obrotu. W przeciwnym razie wszelkie bonusy lub wygrane z tego tytułu zostaną anulowane.

- Aby otrzymać dowolny dodatkowy bonus, należy w pełni obrócić poprzedni bonus.

- Jeśli w ciągu ostatnich 24 godzin gracz podjął środki z konta, to bonus nie zostanie doliczony.

- Niniejszej promocji nie można łączyć z innymi promocjami i ofertami specjalnymi.

- 888starz.bet zastrzega sobie prawo do zmiany, anulowania, wznowienia lub odmowy udziału w każdej promocji w dowolnym czasie i bez uprzedzenia.

- 888starz.bet zastrzega sobie prawo do ograniczenia lub odmowy uczestnictwa użytkownikom w tej lub innej ofercie.

- 888starz.bet zastrzega sobie prawo do wglądu w zapisy transakcji klienta bez podania przyczyny. Jeżeli w wyniku przeprowadzonego dochodzenia wyniknie, że użytkownik korzysta z niedozwolonych strategii, to 888starz.bet zastrzega sobie prawo do odmowy uczestnictwa w promocji, jak i do odebrania bonusu.

- Na każdego użytkownika, rodzinę, adres, wspólny komputer i wspólny adres IP, a także na wspólne dane konta, takie jak adres e-mail, dane bankowe, dane karty kredytowej i numer konta systemu płatniczego przysługuje tylko jeden bonus. Nadużycie oferty bonusowej może skutkować zamknięciem konta.

- W razie konieczności użytkownik jest zobowiązany przedstawić na prośbę dokument identyfikacyjny, celem potwierdzenia tożsamości (KYC). Nieprzedstawienie dokumentu identyfikacyjnego może skutkować utratą bonusu i ewentualnych wygranych. Firma zastrzega sobie prawo do zażądania fotografii użytkownika wraz ze stosownym dokumentem (twarz użytkownika musi być wyraźnie widoczna w dostarczonej fotografii) lub telefonicznej weryfikacji tożsamości w dowolnym czasie.

- Jeżeli serwis stanie się ofiarą oszustwa lub prania pieniędzy, to 888starz.bet zastrzega sobie prawo do zamknięcia konta i zamrożenia stanu konta podejrzanego użytkownika.

- Po spełnieniu warunków obrotu bonusem, na Twoje konto główne trafi pozostała kwota z bonusu, która nie może przekroczyć początkowej wartości bonusu. Jeśli po obrocie bonusem stan konta bonusowego jest mniejszy niż minimalna kwota stawki, to bonus zostanie utracony.

- Wszystkie wymienione Warunki stanowią część ogólnych Warunków korzystania serwisu 888starz.bet.

 

*Załącznik

 

- Użytkownik może wypłacić dowolną kwotę (od 0 do całkowitej sumy złożonych depozytów) przed spełnieniem warunków oferty, jednak na koncie musi pozostać przynajmniej dwukrotność bonusu (podjęcie środków bonusowych i wygranych jest niedozwolone).

- Podjęcie środków z konta nie będzie możliwe, jeśli stan konta jest mniejszy niż kwota bonusu i przynajmniej jeden zakład nie został jeszcze rozstrzygnięty.

- Bonus musi zostać wykorzystany w ciągu 30 dni od daty wydania. Po 30 dniach bonus i wszystkie wygrane zostaną anulowane. Aby uzyskać bonus, należy zaznaczyć okienko „Weź udział w ofertach bonusowych” w dziale Moje Konto.

- Użytkownik ma prawo odrzucić bonus zanim zostaną spełnione warunki oferty, ale tylko jeśli pozostałe środki na koncie są większe od bonusu. Użytkownik może wypłacić resztę ze wszystkich depozytów. W tym przypadku wszelkie wygrane oraz kwota bonusu zostaną anulowane.

 

-> 888starz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej popularny bonus od 888starz!

Otrzymaj 25% od kwoty wpłaty.

Wystarczy wpłacić na konto 1 € lub więcej za pomocą Skrill lub Neteller i bonus zostanie automatycznie dopisany po dokonaniu wpłaty.
Typuj zakłady i wygrywaj w 888starz. Życzymy udanej gry i wysokich wygranych! 🤑

 

-> 888starz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

! 888starz ma regularną promocję we wtorki: dokonaj wpłaty i otrzymaj 50% w prezencie. Bonus jest przyznawany po dokonaniu depozytu w wysokości do 100 euro. Skorzystaj koniecznie z naszego wtorkowego bonusu, a wszystkie inne promocje znajdziesz w zakładce Bonusy. Pozostań z 888Starz i skorzystaj z przywilejów!

Warunki bonusu:
1. wypełniony profil;
2. zweryfikowany e-mail i numer telefonu;
3. minimalna kwota depozytu: 5€;
4. obrót: x5;
5. bonus jest dostępny tylko we wtorki.

 

-> 888starz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

davis-cup-en.jpg

 

Uruchomiliśmy nowy turniej "Wyścig o Puchar Davisa" z pulą nagród w wysokości 10 000 €. Zanurz się w fascynujący świat tenisa razem z nami!

Warunki turnieju:
1. Postaw co najmniej 10 € na mecze tenisowe z kursem co najmniej 1,5.
2. Za każde 10 € otrzymujesz 1 punkt.
3. Pamiętaj, że zakłady typu "Akumulator" podwajają punkty.

Im więcej punktów, tym większe szanse na wygraną.

Postaw zakłady tenisowe, zbieraj punkty, wygrywaj duże nagrody!

 

-> 888starz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dfdfdf.jpg

 

Chcesz doładować konto przez Skrill - wybierz ikonę Utorg SKR.
Preferujesz Netteler - wybierz ikonę Utorg NTL.

Jeśli pojawią się u Ciebie jakiekolwiek pytania lub potrzebna będzie dodatkowa informacja, nasz dział wsparcia chętnie Ci pomoże.

Ponadto, nie zapominaj o naszej specjalnej ofercie dla użytkowników Skrill, doładowując konto przez UTORG SKR, otrzymujesz dodatkowy bonus 20% do depozytu!

 

-> 888starz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z przyjemnością informujemy, że nowa wersja platformy bukmacherskiej i kasynowej 888starz pomyślnie zakończyła testy.

 

Ulepszony produkt obejmuje:
• nowy, przyjazny dla użytkownika interfejs
• optymalizację sekcji platformy
• zwiększona prędkość platformy i wiele więcej

 

Przypominamy, że mamy dostępny Skrill.

 

-> 888starz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lucky-thursday-slider.jpg


SZCZĘŚLIWY CZWARTEK w 888starz ! (DZIAŁA Skrill)

 

JAK OTRZYMAĆ BONUS?

 

- Zaloguj się na stronie 888starz

- W każdy czwartek doładuj konto dowolną kwotą nie mniejszą niż 3 €!

- Graczowi przysługuje tylko jeden bonus dziennie. Bonus jest równy 100% kwoty depozytu, ale nie może być większy niż 100 €. Minimalny depozyt wymagany do otrzymania bonusu wynosi 3 €.

 

WARUNKI OTRZYMANIA BONUSU:

 

 - Bonus zostanie przyznany jedynie graczom, którzy posiadają wypełnione profile, mają aktywowany numer telefonu oraz zweryfikowany adres e-mail. Oferta dostępna jest tylko dla aktywnych graczy, którzy za pośrednictwem swojego konta dokonują codziennych transakcji.

- Należy wyrazić zgodę na udział w ofertach bonusowych na wydarzenia sportowe w ustawieniach konta w dziale „Moje konto”.

- Aby obrócić bonus, należy pięciokrotnie postawić kwotę bonusu w formie zakładów akumulatorowych w ciągu 24 godzin od otrzymania bonusu. W przeciwnym razie bonus zostanie anulowany.

- Każdy zakład akumulatorowy musi składać się co najmniej z 3 wydarzeń. Co najmniej 3 wydarzenia w akumulatorze muszą być po kursie 1.50 lub wyższym.

- Warunki obrotu bonusem (rollover) zostaną uznane za spełnione dopiero po rozstrzygnięciu wszystkich zakładów w ramach określonej kwoty.

- Po spełnieniu warunków obrotu bonusem, na Twoje konto główne trafi pozostała kwota z bonusu, która nie może przekroczyć początkowej wartości bonusu. Jeśli po obrocie bonusem stan konta bonusowego jest mniejszy niż minimalna kwota stawki, to bonus zostanie utracony.

- Wypłata środków nie będzie możliwa, dopóki wszystkie warunki oferty nie zostaną spełnione.

- Cała suma bonusu musi zostać w pełni obrócona (rollover) zanim będzie możliwa wypłata środków z konta. W przeciwnym razie wszelkie bonusy lub wygrane z tego tytułu zostaną anulowane.

- Niniejszej promocji nie można łączyć z innymi promocjami i ofertami specjalnymi.

- Wszelkie rodzaje bonusów są niedostępne dla kryptowalut.

 

-> 888starz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się