Skocz do zawartości


https://b

Rekomendowane odpowiedzi

HitBits to strona do zarabiania pieniędzy w stylu RPG, w której możemy walczyć z bossami, ulepszać swoje moce, aby zwiększyć swoje nagrody.

 

Waluty HitBits
Mamy tutaj złoto, żetony, kredyty i żywność. Złoto jest walutą używaną na rynku do kupowania mikstur i nie tylko. Żetony są najczęściej używane na stronie,potrzebujemy żetonów, aby kupić najemników, którzy dają kredyty przez 30-90 dni, w zależności od kupionego najemnika. Potrzebujemy żywych najemników! Będziemy więc potrzebował pożywienia, aby utrzymać je przy życiu.

Na stronie znajduje się również konwerter, w którym możemy przeliczać swoje waluty.

 

Wymiana HitBits
Jak zarabiać kredyty?
Zdobywanie kredytów nie jest trudne! Kredyty możemy zdobywać na dwa sposoby. Pierwszym sposobem jest zamiana tokenów na kredyty.

Drugim sposobem jest kupowanie najemników, którzy co godzinę będą dostawać kredyty.

 

HitBits najemnicy
Jak zdobyć tokeny?
Najłatwiej jest odbierać kran co 15 minut, aby zarobić około 5-15 żetonów na jedno zgłoszenie.

Innym sposobem jest wypełnienie ofert i krótkich linków, które dają kilka tokenów.

Jak zdobyć pożywienie i zatrzymać najemników?
Jedzenie jest ważne, jeśli mamy najemników. Jedynym sposobem na zdobycie pożywienia jest zamiana żetonów na żywność. 

Każdy najemnik zużywa 2 porcje pożywienia na godzinę, co oznacza 48 pożywienia dziennie. Tak więc na 30-dniowego najemnika potrzebujesmy 1440 pożywienia, czyli 27 żetonów.

60-dniowy najemnik zużywa 2880 pożywienia, co odpowiada 54 żetonom.

Jeśli mamy 90-dniowego najemnika, zużywa on również 2 pożywienie na godzinę, czyli 48 pożywienia dziennie. Będziesz więc potrzebował 4320 żywności, co odpowiada 80 tokenom.

120-dniowy najemnik zużywa 5760 pożywienia, co odpowiada 117 żetonom.

 Jeśli kupisz nowego najemnika, będziesz musiał kupić za jego pomocą jedzenie! Kupując, weź pod uwagę cenę zakupu plus cenę żywności.

 

Naloty bossów
Możemy walczyć z bossami, aby zdobyć złoto i PD, które pozwolą ci awansować i wzmocnić się. Jeśli chcesz walczyć z bossem, musisz zobaczyć minimalny wymagany poziom do walki (fioletowe cyfry).

Aby trafić bossa, będziemy potrzebować punktów energii. Twoja energia jest przywracana z 2 punktami co 2 minuty, a twoje zdrowie z 5 punktami.

 

Umiejętności HitBits
 Musimy ulepszyć się, aby stać się silniejszym. Za każdym razem, gdy awansujesz, otrzymasz kilka darmowych punktów, które możesz przypisać do mocy.

Są też punkty umiejętności

 

Umiejętności HitBits
Punkty umiejętności są przyznawane co 15 poziomów i możesz przypisać je do różnych typów umiejętności, które zwiększą Twój dochód lub moc. Jeśli chcesz zresetować swoje punkty umiejętności, będziesz musiał zapłacić 200 tokenów.

Dodatkowy
Odwiedzaj HitBits każdego dnia, aby otrzymać dzienny bonus. To jest przedmiot, a Twoja premia za kran zwiększa się każdego dnia o 1% do 30%. Przedmioty, które otrzymasz, są przechowywane w twoim ekwipunku.

 

Program Polecający
Istnieje program polecający, który zapewni Ci 25% roszczeń z kranu, 5-10% z zarobków z offerwall i 5% szansy na wypadnięcie przedmiotu.

 

Wypłaty
 Możesz wypłacić swoje zarobki, gdy osiągniesz 100 000 kredytów. (20000 żetonów) Istnieją 3 różne rodzaje wypłat. Możesz wypłacić pieniądze bezpośrednio do portfela Bitcoin lub do Express Crypto, a wkrótce Dogecoin! Wysyłanie płatności może zająć maksymalnie 2 tygodnie.

Rejestracja
👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇
https://hitbits.io/r/smn0vgPf2

hhhhh.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

     

         

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się