Skocz do zawartości


https://b

miron83

Zarabiaj darmowe kryptowaluty na PipeFlare co 24 godziny (natychmiastowa wypłata)

Rekomendowane odpowiedzi

Pipeflare to platforma do gier z kranami i arkadami, na której możemy zarabiać różne kryptowaluty, takie jak ZCash (ZEC), DASH (ograniczona dostępność), Flares (FLR) lub Dogecoins (DOGE) i grać w różne gry, takie jak FLARE HIT oraz BEATBOX od Pipeflare Gaming i zdobywaj flary.
 
Ponadto podawany jest dodatkowy mnożnik do łączenia kont w mediach społecznościowych w celu zapewnienia uwierzytelnienia użytkownika.
Obecnie możemy łączyć konta Facebook, Google, Twitter i Linkedin. Liczba połączonych kont określi ostateczny mnożnik użytkownika za wyższe zarobki w każdym roszczeniu dotyczącym kranu. Oznacza to, że im bardziej jesteśmy uwierzytelniani, tym wyższy mnożnik i wyższe będą nagrody!
 
Zarejestruj się na stronie internetowej
👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇
 
Zweryfikuj swój adres e-mail
Zaktualizuj portfele ZEC, DOGE
Kliknij CLAIM

 

PipeFlare jest prowadzony przez Pipeline Marketing Inc, Fort Lauderdale. Witryna PipeFlare ma bardzo podobny układ i strukturę do Global Hive i Horizen Faucets, ale z kilkoma istotnymi ulepszeniami.

Skorzystaj z Brave Browser i zdobądź 20% więcej nagród

Brak natrętnych reklam

Odbierz bonus codziennie token PIVX

 

4-poziomowy program poleceń

Otrzymujesz 50% zarobków ZEC od poleconych

Dodatkowo otrzymujesz 30% zarobków ZEC ich poleconych

Dodatkowo otrzymujesz 20% zarobków ZEC ich poleconych

Dodatkowo otrzymujesz 10% zarobków ZEC ich poleconych

 

 

 

Tutaj odpowiedzi na często zadawanie pytania na stronie

 

CO TO JEST PIPEFLARE?
Jesteśmy witryną z grami kryptograficznymi typu „graj, aby zarabiać”, korzystając z tokena Flare. Możesz grać w gry, zbierać darmową kryptowalutę z naszych kranów PipeFlare, brać udział w zrzutach, rywalizować w cotygodniowych tabelach liderów i zdobywać nagrody dzięki naszemu programowi poleceń. Możesz także kupować i sprzedawać limitowane NFT miętowe na naszym zdecentralizowanym rynku.

 

CZY PIPEFLARE JEST LEGALNE?
PipeFlare to najbardziej renomowana witryna P2E i gier w branży. Wspierają nas jedni z największych inwestorów w przestrzeni blockchain, w tym DCG i Horizen Labs. Wszystkie nasze transakcje publikujemy publicznie.

 

JAK ZAREJESTROWAĆ KONTO W PIPEFLARE?
Rejestracja konta na PipeFlare jest łatwa i bezpłatna. Po prostu naciśnij przycisk Zarejestruj się w nagłówku strony i postępuj zgodnie z prostymi instrukcjami.

 

CZY PIPEFLARE MA RYNEK NFT?
PipeFlare jest liderem na rynku NFT w branży. Możesz kupować, sprzedawać i handlować NFT związanymi z grami, tabelami wyników, poleceniami, kranami i nie tylko. Wydaliśmy również nasz limitowany miętowy Pyro NFT, który zapewnia ekskluzywne, zabawne korzyści, takie jak bonusy do stakowania i czwarty tajemniczy kran krypto.

 

JAKICH PROTOKOŁÓW UŻYWA PIPEFLARE?
Tokeny PipeFlare, znane jako Flare Tokens (1FLR), zasilają ekosystem gier. Korzystamy również z sieci Polygon, aby zasilać nasz rynek NFT, a wkrótce także nasze produkty Metaverse.

 

faucet_pipeflare_zec_claim.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

     

         

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się