Skocz do zawartości


https://b

Rekomendowane odpowiedzi

Bucksify  to platforma do zarabiania na kryptowalutach premium. Możesz zarobić nieograniczoną darmową kryptowalutę, wypełniając zadania, takie jak wypełnianie ankiet, instalowanie aplikacji, rejestrowanie się na stronach internetowych, quizy, filmy i wiele więcej.
W Bucksify jest wiele funkcji i nagród.
 
Możesz awansować na stronie i ulepszyć wszystkie swoje nagrody. Otrzymujesz także codzienne prezenty, nagrody lojalnościowe itp., Które zwiększają się z każdym poziomem. Za wykonywanie zadań zarabiasz BXT (tokeny bucksify).
 
Możesz wypłacić BXT do kryptowaluty, takiej jak BTC, LTC, DOGE, DASH itp., A minimalna wypłata to 30000 BXT. Otrzymasz również 5000 za rejestrację na bucksify.
 
Polecaj i zarabiaj
Polecaj i otrzymuj 10%  BXT dzięki ofertom, filmom, ankietom, prezentom godzinowym i innym zadaniom
Rejestracja
👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇

 

 

bb7.jpg

buksiffu.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

     

         

Witryna działa już od 2020 roku.Jest wypełniona wieloma funkcjami i nagrodami. Możesz awansować na stronie i ulepszyć wszystkie swoje nagrody.

 

Otrzymujesz także codzienne prezenty, nagrody lojalnościowe itp., które zwiększają się z każdym poziomem, a na Bucksify jest wiele do odkrycia.


Sposoby zarabiania:
 

Płatne ankiety i Offerwalls
Wykonywanie ścian ofertowych i ankiet to najlepszy sposób na zarabianie monet kryptograficznych w Bucksify. Wymaga wyrażania opinii, pobierania i instalowania aplikacji na urządzeniach mobilnych, rejestracji w serwisach i wielu innych.

Bucksify współpracuje z wieloma dostawcami oferty, dzięki czemu masz dostęp do nieograniczonej liczby zadań.

 

Odbierz prezent godzinowy (kran)
Bucksify działa również jako kran kryptograficzny, który umożliwia odbieranie prezentów co godzinę. Musisz odpowiedzieć na Captcha. Nagradza Cię BXT, ich wewnętrzną walutą, którą ostatecznie można przekonwertować na krypto. 

 

Dzienny Lider

10 najlepszych użytkowników Bucksify, którzy zdobyli najwięcej BXT tego dnia, otrzyma dodatkowo bonus BXT! Rangi są resetowane o północy (UTC), a następnie wysyłane są nagrody.

 

Lider miesiąca

10 najlepszych użytkowników, którzy zarobią najwięcej BXT w ciągu miesiąca, otrzymuje wysokie nagrody! Rangi zostaną zresetowane i zostaną zresetowane pod koniec miesiąca o północy (UTC), a potem zostaną wysłane nagrody.

 

Bucksify ma własną walutę znaną jako tokeny Bucksify (BXT) i płacą ci BXT za wykonane zadania. Ważne jest, aby wiedzieć, że BXT nie jest walutą blockchain, więc nie można jej używać poza witryną.

 

Po zgromadzeniu wystarczającej ilości BXT możesz je wypłacić jako kartę podarunkową lub prawdziwą kryptowalutę. Obsługiwane kryptowaluty to Bitcoin, LTC, DOGE, DGB, ETH, TRX, ZEC i DASH. 

 

Istnieje inna opcja wypłaty BXT jako karty podarunkowej, która jest powszechnie używana u lokalnych sprzedawców. Aby wymienić tylko niektóre, Grab, Zalora, Giant, Dairy Fram, Master card i wiele innych.

 

Minimalny próg wypłaty zarówno dla kryptowaluty, jak i karty podarunkowej wynosi 5 USD.

buckfy.jpg

buckfy 3.jpg

buckfy4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się