Skocz do zawartości


https://b

gregor5551

MiFinity e-Wallet alternatywa za EcoPayz

Rekomendowane odpowiedzi

Jak zwiększyć skumulowany - roczny limit transakcji 10 000 € w Mifinity ?

 

Należy dostarczyć:

 

• Selfie z dowodem tożsamości przy twarzy (paszport, dowód osobisty lub prawo jazdy).

• Kopie ostatnich 3 odcinków wypłaty w celu potwierdzenia dochodów.

• Najnowszy wyciąg bankowy przedstawiający wpłaty/wypłaty dokonane na Twoje konto Mifinity.

 

Dokumenty wgrywamy na swoim koncie, w sekcji "Prześlij dokumenty"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

     

         

Witam czy istnieje jakiś polski numer telefon lub inny sposób Kontaktu żeby przyspieszyli weryfikacje do vip przechodził ktoś już ten problem jakieś porady jak to przyspieszyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam mega problem z tym Mifinity od 2tyg próbuję się zweryfikować wysłane dokumenty(adres potwierdzony) od tygdnia STILLL PENDING ID VERYFICATION piszę to mi odpisują ,że trzeba wysłać jak już mam wysłane i nie ma możliwości aby wysłać inaczej. 2 dni to na maila ledwo co odpisują parodia normalna.... jeszcze brak live chat z ludźmi tylko jakiś zerowy bot co nic nie pomaga gg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, gregor5551 napisał:

@cygan190 ja osobiście nie spotkałem się z taką sytuacją w Mifinity" rel="external nofollow">Mifinity. Wygląda jak byś wielokrotnie wprowadzał nieprawidłowe hasło, napisz do nich w czym problem proszą o kontakt na podany email.

Nie komunikat pojawił się z nienacka chwile wcześniej logowałem się normalnie..napisałem ale sam wiesz jaki jest z nimi kontakt i ile się czeka myślałem ze ktoś już to przerabiał ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O co chodzi z tym Mifinity ? Korzysta ktoś z tego ? Aktualnie chciałem się zalogować, to pojawił się komunikat, że moje konto jest nie aktywne, trzeba zresetować hasło, klikam - dostaje link na maila i nic, pojawia się po prawo logo Mifinity a po lewo szary ekran, wyłączyłem blokowanie okien itd. i nic....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odbierz 50 PLN w prezencie od Unibet ! Dla nowych osób w Mifinity !

 

image.png?width=850&derivative=1280x340

 

To dobry moment, aby poznać metodę płatności Mifinity i zgarnąć 50 PLN! Przez kolejny tydzień, nowi klienci Mifinity, mogą otrzymać na swoje konto 50 PLN. 

Zarejstruj się w Mifinity, zobacz jak w prosty sposób doładujesz konto i zgarnij dodatkowe pieniądze. Możesz je wypłacić lub przenieść na konto Unibet, aby grać za więcej.   

Jak odebrać bonus: 

  • Krok 1: przejdź do wpłaty depozytu na stronie Unibet
    (moje konto > środki > depozyt)
  • Krok 2: wybierz opcję wpłaty Mifinity  
  • Krok 3: zarejestruj się do Mifinity
  • Ważne: rejestracja do Mifinity musi odbywać się ze strony Unibet (sekcja "depozyt").
  • Depozyty wpłacone bezpośrednio przez stronę Mifinity, bez logowania do Unibet, nie kwalifikują się do otrzymania bonusu. 
  • Krok 4: wpłać depozyt na Unibet za pomocą Mifinity o wartości min. 50 PLN
  • Otrzymasz dodatkowe 50 PLN na konto Mifinity
  • Promocja jest dla nowych klientów Mifinity
  • Z promocji możesz skorzystać tylko raz. 

MiFinity to portfel elektroniczny umożliwiający szybkie płatności online na całym świecie: jest dostępny w ponad 225 krajach i terytoriach oraz obsługuje aż 17 walut. Sprawdź jego możliwości i zgarnij bonus!

 

-> Unibet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się