Skocz do zawartości


https://b

miron83

Zarabiaj w zamian za wysyłanie danych o lokalizacji z Coinapp

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejna aplikacja gdzie można zgarnąć darmowe tokeny o nazwie coin które po uzbieraniu minimum do wypłaty można wymienić na inne kryptowaluty np. eth 5439600 coin,bitcoin 1864225 coin,xyo 10000 coin portfel ERC-20 albo na sprzęty takie jak PS4, Xboxy, Apple Watch i inne.
 
Aplikacja w zamian za wysyłanie danych o lokalizacji wynagradza nas tokenami.

Udostępniając lokalizacje oraz pozostałe dane są w stanie zebrać konkretne informacje z poszczególnych regionów w trybie real-time. Takie dane jak np. temperatura w określonej lokalizacji itp. wydaje się być przydatna dla różnych serwisów lub sklepów.

Aplikacja jest darmowa, a dane o lokalizacji i tak wysyła się używając Google maps czy Yanosik nic z tego nie mając.

Aplikacja na google play ma ponad 32 tysiące komentujących i opinie 4,5 co dobrze świadczy o aplikacji. Chodzi w tle jak gdzieś jedziemy czy idziemy. Temat będę aktualizował jak pojawią się nowe informacje.
 
Rejestracja
👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇
https://coin.onelink.me/ePJg/8b07f123

coin-start-geomining.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

     

         

Tutaj macie opis apki

 

Aplikacja Coin to aplikacja do geominingu, którą użytkownicy mogą pobrać z Google lub Apple Playstore. Działa dla każdego użytkownika, który ma połączenie danych, WiFi lub GPS. Ponieważ aplikacja nie korzysta z dużej ilości danych komórkowych, można jej używać codziennie bez ograniczania limitu danych. 
Rozpoczęcie korzystania z aplikacji Coin jest dość proste, ponieważ aplikacja jest łatwo dostępna na Androida i iOS za darmo.  Po pobraniu aplikacji musisz ją skonfigurować. 

 

Gdy otworzysz aplikację po raz pierwszy, poprosi Cię o włączenie usług lokalizacyjnych. Jest to konieczne, ponieważ aplikacja musi znać Twoją lokalizację, aby umożliwić Ci geomining. 


Po utworzeniu konta dotknij przycisku kilofa na ekranie. Niebieski pierścień pojawi się na ekranie, gdy będziesz geominować na swoim kwadtylu. Gdy zarabiasz monety, trafiają one na Twoje konto. Możesz śledzić swoje monety z licznika na górze ekranu. 


Monety można wymienić po zebraniu 10 000 żetonów. Oprócz wymiany ich na przedmioty fizyczne, można je również wymienić na kryptowalutę . 

 

Plany i subskrypcje aplikacji Coin 

 

Podstawowy 
Plan podstawowy Coin kosztuje zaledwie 0 USD i jest odpowiedni dla początkujących użytkowników. Oto cechy planu podstawowego: 

1x prędkość geominingu: w planie podstawowym otrzymujesz regularną prędkość geominingu monety, która jest idealna dla początkujących. 
Geomining Recharge Rate: Dodatkowo, użytkownicy uzyskują szybkość ładowania geominingu wynoszącą 1x prędkość. 
Duże geomin: Użytkownicy planu podstawowego mają 1x prawdopodobieństwo zdobycia dużych geomin. 

 

Zawodowiec 


Plan Pro jest idealny dla poważnych użytkowników, którzy chcą zdobywać wysokie nagrody. Kosztuje 34,95 USD miesięcznie i ma następujące funkcje: 

3x szybkość ładowania geominingu i geominingu 
3 razy większe prawdopodobieństwo Big Geomines
12-krotne nagrody za geomining

 

Premia geoclaim 
3 razy wzmocnienie nagrody w tle 
3 razy więcej nagród za geomining: Podobnie, użytkownicy otrzymują 1x nagrody za geomining w podstawowym planie. 
Bonus Drop Power: Zarabia bonusowe nagrody dla użytkownika. 
Tarcza Geoclaim i bonus: Tarcza Geoclaim chroni Twoje nagrody, aby nie mogły zostać odebrane przez innych użytkowników. 

 

Plus 
Plan Plus jest idealny dla użytkowników, którzy potrzebują czegoś więcej niż plan Basic, ale nie chcą płacić za dużo. Kosztuje 24,95 USD miesięcznie i ma następujące funkcje: 

2x szybkość ładowania geominingu i geominingu 
2 razy większe prawdopodobieństwo Big Geomines
12-krotne nagrody za geomining
2 razy więcej nagród za geomining
2 razy moc bonusowego dropu 
2 razy wzmocnienie nagród w tle 
Tarcza Geoclaim i bonus 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więcej info o apce

 

Funkcje Aplikacji Monet 
Aplikacja Coin ogromnie się rozwinęła. Obecnie ma wiele funkcji w różnych kategoriach, w tym towarzysko, osiąganie, eksploracja i ulepszenia. 

 

Funkcje  Przeglądaj w aplikacji  pozwalają wyszukiwać ukryte pozdrowienia, aby zwiększyć ogólne zarobki. Tutaj jest kilka z nich: 

 

Geomina 
Geomining jest jak geocaching, wymagając od użytkowników zlokalizowania wartościowych rzeczy cyfrowych w fizycznej przestrzeni. Korzystając z aplikacji, musisz podróżować do nowych kafelków i znaleźć nagrody ukryte pod ziemią. 

Następnie możesz wykorzystać te nagrody do interakcji z innymi użytkownikami aplikacji Coin lub przekonwertować je na fizyczne rzeczy z prawdziwego świata. Oto kilka godnych uwagi podfunkcji Geomine: 

 

Big Geomines:  Czasami użytkownicy mają tendencję do znajdowania super skarbów podczas eksploracji. W niektórych przypadkach mogą również potwierdzić wygrane innych użytkowników. 

 

Geomining Recharge:  Pamiętaj, że geomining wymaga czasu, aby się naładować. Możesz awansować, uzyskując stawki ładowania geominingu. 

 

Szybkość:  Dodatkowo możesz zwiększyć prędkość geominingu, zwiększając również swój plan. 

 

Urządzenia rozszerzeń:  Korzystając z urządzeń rozszerzeń, zwiększasz swoją autentyczność w aplikacji, ponieważ niektórzy użytkownicy oszukują poprzez hakowanie. Ponadto urządzenia rozszerzające są zgrabnym dodatkiem do strategii pozyskiwania zasobów cyfrowych. 

 

Geodrop 
Dzięki Geodrop możesz upuścić cyfrowe zasoby na kafelek, jeśli na nim stoisz. Następnie inny użytkownik geominuje na tym samym kafelku i odbiera nagrodę. Aplikacja Coin pozwala również na wykonywanie geodropów w określonych wiadomościach e-mail, umożliwiając tylko określonym użytkownikom otrzymanie tych nagród. 

 

Baza 
Jeśli trzykrotnie wykonasz geominę na tym samym polu, możesz założyć bazę główną. Gdy ikona pojawi się na ekranie, możesz cieszyć się zdobywaniem waluty w swojej bazie. 

 

Wizyta W Sklepie 
Użytkownicy otrzymują również oferty, kupony i nagrody, gdy odwiedzają popularne sklepy. Najprostszym sposobem na to jest kliknięcie menu „plus” w aplikacji. Przejdź do Nagrodzonych zadań i kliknij Wizyty w sklepie. 

Następnie wystarczy postępować zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie, aby zdobyć nagrody, udając się do najbliższych sklepów. Dodatkowo możesz również zdobyć monetę, skanując produkty zgodnie z polowaniami na padlinożerców w aplikacji. 

Oprócz zarabiania waluty do eksploracji aplikacja umożliwia także zdobywanie cyfrowych zasobów i nagród poprzez  kontakty towarzyskie . Oto popularne funkcje społecznościowe aplikacji. 

 

Geoclaim 
Niektóre regiony Monet zapewniają wyższe nagrody niż inne ze względu na ich popularność. Możesz ubiegać się o region co tydzień i brać udział w konkursie z innymi użytkownikami w aplikacji. 

 

Linki polecające 
Jeśli znasz Coin, możesz polecić aplikację komuś innemu. Gdy pomożesz innym zacząć, otrzymasz nagrodę za przyprowadzenie nowego użytkownika do aplikacji. 

 

Wyciąg drużynowy 
Podczas gdy sam możesz zdobyć mnóstwo nagród, Coin pozwala również pracować w zespołach, aby zbierać jeszcze więcej monet. Użytkownicy mogą tworzyć zespoły doświadczonych graczy na monetach i zdobywać lepsze nagrody. 

 

Tablica wyników 
Tablica wyników to narzędzie motywacyjne, które pomoże Ci wejść do rywalizacji. Aplikacja Coin pozwala użytkownikom tworzyć zabawne i interesujące nazwy użytkowników, ustawiać zdjęcie profilowe i dostać się na szczyt tabeli liderów. 

 

Dopalacze 
Funkcje  Power-Up  w aplikacji Coin są idealne dla użytkowników, którzy chcą podwoić lub potrącić swoje nagrody. 

 

Tarcza Geoclaim 
Tarcza Geoclaim pozwala innym osobom korzystać z aplikacji, aby uzyskać procent od zarobionej waluty. Utrzymując tarczę na swoim koncie, możesz trzymać tych użytkowników z daleka, aby zapewnić bezpieczeństwo swojej waluty. 

 

Bonus Geoclaim 
Wzmocnienie Bonus zwiększa nagrody, które zdobywasz dzięki Geoclaiming. 

 

Czas w tle 
Ponieważ nagrody w tle nie pozostają przez długi czas, użytkownicy mogą wydłużyć czas w tle i otrzymywać nagrody znacznie dłużej. 

 

Ładowanie w tle 
Nagrody w tle to świetny sposób na zdobywanie zasobów, gdy nie korzystasz z aplikacji. Dzięki funkcji doładowania możesz zdobyć te nagrody jeszcze szybciej. 

 

Subskrypcje Monet 
Aby w pełni wykorzystać swoje plany Coin, możesz subskrybować ich usługi. 

Z każdą subskrypcją Twoje stawki Geomining rosną, co pozwala Ci na eksploatację na wyższym poziomie. Dodatkowo, twoje szanse na zdobycie Big Geomin wzrosną, co zapewni ci szybsze ładowanie. 

Ponadto po wykupieniu subskrypcji możesz odblokować unikalne funkcje, takie jak SentinelX Sharing. Co więcej, uzyskasz dostęp do Geoclaim Shields i innych nowych funkcji w aplikacji. 

Ponieważ wszystkie subskrypcje trwają z miesiąca na miesiąc, możesz anulować, kiedy tylko chcesz. Możesz też zmienić plan subskrypcji w dowolnym momencie. 

 

Jak Zacząć
Rozpoczęcie korzystania z aplikacji Coin jest dość proste, ponieważ aplikacja jest łatwo dostępna na  Androida i iOS  za darmo. Po pobraniu aplikacji musisz ją skonfigurować. 

Gdy otworzysz aplikację po raz pierwszy, poprosi Cię o włączenie usług lokalizacyjnych. Jest to konieczne, ponieważ aplikacja musi znać Twoją lokalizację, aby umożliwić Ci geomining. 

 

Poniżej instrukcja po angielsku zapożyczona

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się