Skocz do zawartości


https://b

Rekomendowane odpowiedzi

BEE Network jest mobilną platformą do kopania kryptowaluty "BEE", która dostępna jest w wersja na Android i iOS. Aby do niej dołączyć potrzebujesz jedynie zaproszenia od innego zaufanego użytkownika sieci, bez tego dołączenie do niej, ani kopanie nie będzie możliwe.
Dlaczego warto zainteresować się tym projektem?
100% zdecentralizowana - "BEE" jest bezpieczną, niezmienną i niepodrabialną cyfrową walutą.
Wystarczy telefon - działa na Twoim telefonie z systemem Android lub iOS i praktycznie nie zużywa jego zasobów ani baterii.
Przyjazna dla Ciebie i naszej planety - łatwa w użyciu, nie generuje kosztów energii elektrycznej (jak standardowe kopalnie np. Bitcoina)
Pobierz aplikację, zainstalują ją na swoim telefonie i zacznij zarabiać już teraz! Za darmo i nie zużywając baterii Twojego telefonu.
👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇
 
Zaloguj się i podaj login polecającego: miron830
 

 

Screenshot_20210502-193004.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

     

         

Najnowsze informacje
Każdy użytkownik Bee Network ma określone role w rozwój sieci.
Role sieci pszczół
1. Wizjoner
Każdy gracz otrzyma stawkę podstawową w wysokości 1,6 pszczoły / godzinę, logując się do aplikacji co 24 godziny i klikając przycisk pszczoły. Nie musisz otwierać aplikacji po kliknięciu przycisku pszczoły, a automatycznie otrzymasz stawkę godzinową. Zatrzymasz się po 24 godzinach, dopóki nie klikniesz przycisku pszczoły, aby rozpocząć nową 24-godzinną sesję. Należy pamiętać, że stawka podstawowa jako Visioner zostanie zmniejszona o 50% czterokrotnie, w zależności od wzrostu całkowitej bazy użytkowników, dopóki Bee Network nie zaprzestanie dostarczania Bee, gdy na świecie będzie 1 miliard użytkowników. Stawka podstawowa jako Visioner zostanie obniżona z 1,6 -> 0,8 (przy wzroście do 100 000 użytkowników), 0,8> 0,4 (przy wzroście do 1 miliona użytkowników), 0,4 -> 0,2 (przy wzroście do 10 milionów użytkowników), 0,2 -> 0,1 (gdy wzrośnie do 100 milionów użytkowników), aż podaż osiągnie 0, gdy wzrośnie do 1 miliarda użytkowników.

2. Polecający
Ambasador może polecić nowych Wizjonerów, aby dołączyli do naszego zespołu, dzięki czemu będziemy mogli wchodzić w interakcje z członkami swojego zespołu i wspólnie wykonywać misje w nadchodzących funkcjach w aplikacji, które zostaną uruchomione, gdy projekt Bee Network wejdzie w kolejne fazy.
3. Weryfikator (rola weryfikatora zostanie uruchomiona dopiero po wejściu Bee Network do fazy 2)
 Rola weryfikatora zostanie uruchomiona dopiero w fazie 2. Celem Bee Network jest zbudowanie społeczności graczy z zaufanymi członkami. 

beeeee.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weyfikacja kyc rusza.Coś się zaczyna dziać z apką.Może okazać się ciekawym projektem

👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇

 

 

Na razie wygląda to tak

👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇

https://beincrypto.pl/zamiana/bee-coin-to-usd?amount=1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się