Skocz do zawartości


https://b

Rekomendowane odpowiedzi

Serwis należący do firmy badawczej  Biostat Sp. Z. O.O działającej na rynku ponad 10 lat.
Pozwala zarabiać na wypełnianiu ankiet oraz wcielić się w rolę tajemniczego klienta. 
Ankiety w panelu  trwają minimalnie kilka minut (3-5), a maksymalnie kilkadziesiąt (30-40). Przeciętna długość ankiety to 10-15 minut,
nie ma konieczności wypełniania każdej ankiety. Można dowolnie wybierać te, które nas interesują. 
Informacje o dostępnych badaniach przychodzą na pocztę, są także dostępne po zalogowaniu do panelu.
Wypłata zarobków możliwa jest jedynie na konto bankowe, po uzbieraniu 1000pkt (50zł).

Praca jako tajemniczy klient
 Polega ona na odwiedzaniu konkretnych placówek by zbadać komfort oraz jakość obsługi konkretnych lokali. Wystarczy podać numer telefonu i czekać na kontakt.
 Za jedno przeprowadzone badanie można liczyć na kwotę rzędu  50 zł. Czas spędzony w placówce to około 30 minut + czas na wypełnienie kwestionariusza (5-30 min).
Poniesione koszty za dojazd do miejsca docelowego są zwracane.
Rejestracja
https://panel.badanie-opinii.pl/user/recommend/token/ff32bbcd87544b9d0ea8a6482a24782c56a119dd/

Screenshot_20210321-190323.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

     

         

Ja wymieniłem 7000 punktów czyli 350 złotych w nie cały rok☺️ w tym panelu a zaglądam tam od czasu do czasu. Trzeba mieć strategię by ankietach coś zarobić a na pewno nie na jednym panelu. Jeśli masz takich paneli z 15 i umiesz polecać to uzbiera się po jakimś czasie ładna sumka. Z panelu opinie pl wypłaciłem w  rok ponad 2 tysiące. Mogę również dla zainteresowanych podesłać odpowiedzi jak dostawać więcej ankiet i szybciej zarabiać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się