Skocz do zawartości


https://b

Rekomendowane odpowiedzi

Anglojęzyczna  strona   ale możliwości jest naprawdę dużo.

Przy samej rejestracji otrzymacie 25 pkt. czyli 25 centów.

Minimum do wypłaty to 1$ co równa się 110 punktów.
Proponuje często zaglądać na stronę i sprawdzać czy pojawiają się nowe filmy, reklamy, polecam Minute Staff, Virool, ankiety to wiadoma sprawa trzeba sprawdzać we wszystkich możliwych zakładkach. Co tydzień za zalogowanie się na forum otrzymujemy 0.5 pkt, a za codzienne oddanie głosu na tą stronę 0.15 i to na trzech różnych stronach, w zakładce Keep Rewarding na 7 stronie.
Dodatkowo jeśli w ciągu 24 godzin zdobędziesz 100 pkt to dostajesz 5 pkt dodatkowo, jeśli uda się 200 pkt to jeszcze 10 pkt dodatkowo.
Rejestracja

👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇
https://keeprewarding.com/home?ref=miron83

keep3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

     

         

Program działa wciąż od 2012 roku.Nie czekaj dołącz już dziś. Zaletą tej platformy jest to, że oferuje stosunkowo łatwe sposoby zarabiania pieniędzy. 

Mnóstwo ofert GPT – płatne ankiety, mikrozadania, filmy, reklamy klikane, konkursy
Zarabiaj 15% zarobków poleconych
Niski minimalny próg wypłaty w wysokości 1 USD
Otrzymuj płatności przez PayPal lub karty podarunkowe (Amazon i nie tylko)

 
 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mała instrukcja dla zdecydowanych

Aby utworzyć darmowe konto w Keep Rewarding, wystarczy kliknąć poniższy link 
👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇
https://keeprewarding.com/home?ref=miron83
który przeniesie Cię bezpośrednio na stronę. Następnie kliknij przycisk, który pojawia się po lewej stronie ich ekranu, który mówi  „Zarejestruj się” 

Następnie będziesz musał(a) wypełnić cały formularz rejestracyjny, podając swoje dane, Ważne jest, aby Twoje imię i nazwisko pokrywały się z tymi samymi informacjami, które masz na swoim koncie Paypal  .

 Zadania, które Keep Rewarding oferuje nam do pracy, jest sporo i możemy je znaleźć w głównym menu sieci.


Zdobywaj punkty:  To jest główna sekcja do wykonywania zadań, ponieważ będziemy mieć bezpośredni dostęp do wszystkich ścian ofert, jak pokazano na poniższym obrazku.

Ściany oferują różne rodzaje zadań do wykonania, takie jak wypełnianie ankiet, oglądanie reklam, oglądanie filmów, pobieranie aplikacji, wyszukiwanie, słuchanie radia, wykonywanie mini-prac itp. 

PTC:  W tej sekcji znajdziemy reklamy reklamowe do oglądania i zdobywania punktów. Sposób oglądania reklam jest bardzo prosty, jak na każdej stronie w stylu PTC. Po prostu klikasz w reklamę, otwiera się strona reklamodawcy, rozwiązujesz captcha, czekasz odpowiednie sekundy i zarabiasz prowizję.

Konkurs:  Możemy również dodać więcej punktów w Keep Rewarding poprzez różne konkursy, które oferują. Na poniższym obrazku możesz zobaczyć niektóre z konkursów, które są obecnie na platformie.

Zaproś znajomych:  To kolejna interesująca opcja generowania większej ilości prowizji. Wszystko, co muszą zrobić, to  skopiować adres URL strony polecającej i zaprosić jak najwięcej osób do pracy nad Keep Rewarding  . Zdobędą  10%  punktów zdobytych przez ich poleconych.


Keep Rewarding  : Wymieniaj punkty na pieniądze 

Aby wymienić nasze punkty na pieniądze, musimy przejść z górnego menu do sekcji  Nagrody >> Sklep z nagrodami  .

Możemy znaleźć różne opcje zmiany naszych punktów na dolary Paypal (z USA, CAD lub GBP). Mamy też inne opcje, takie jak między innymi Amazon.

Kiedy dokonujemy transakcji, możemy zobaczyć status transakcji, czy jest w toku, zakończona czy odrzucona. 

Minimum do zebrania przez Paypal to 110 punktów, co odpowiada 1 $. Jeśli nie spieszysz się, najlepiej zebrać trochę więcej, ponieważ im więcej dolarów zbierzesz, tym mniej punktów proszą.

Kredyt KR:  Odpowiada dodatkowej walucie Keep Rewarding i można go uzyskać w niektórych wybranych ścianach. Ta waluta może być używana tylko na platformie. Możesz wykorzystać te kredyty, aby kupić reklamy na platformie, a także je przekazać.

Kredyt KR można wymienić na punkty, ponieważ punkty można wymienić na Kredyt KR.

0,01 KR = 1 punkt  .

 Kod promocyjny:  tę opcję można znaleźć w  Nagrody >> Kod promocyjny  . Wystarczy wpisać kod, aby zdobyć dodatkowe punkty. Kody te można znaleźć na swojej stronie na Facebooku, w wiadomościach, liście mailingowej lub w dowolnym innym miejscu związanym z Keep Rewarding.

 

56.png

678.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się