Skocz do zawartości


https://b

mtszkbs018

5 euro od giełdy Bitflyer za rejestrację i kyc

Rekomendowane odpowiedzi

Jak otrzymać 5e za rejestrację i weryfikację kyc:
1. Wchodzimy na stronę bitflyer:

https://bitflyer.com/en-eu?affi=4rp5re2d

2. Na podany email zostanie wysłana wiadomość, a w niej klikamy 'Verify email adress'.
3. Wpisujemy swoje dane i zakładamy konto.
4. Po rejestracji logujemy się na swoje konto bitflyer i naciskamy czerwony przycisk 'Not submitted' co przekieruje do weryfikacji kyc.
5. Weryfikujemy konto i po chwili dostaniecie informacje na maila, że macie teraz konto Trader Pro.
6. Po wykonaniu tych kroków wysyłacie do mnie wiadomość z informacją, że zweryfikowaliście konto następnie ja sprawdzam czy wszystko jest ok po czym podajecie mi formę wypłaty tych 5e (do wyboru Skrill, konto bankowe, revolut), a ja po wypłacie środków wysyłam wam po 5euro, gdyż bonus 10euro otrzymuje tylko polecający.

Cały proces rejestracja + weryfikacja trwa ok. 5-10 minut.

Ważne informacje:
- środki za poleconych wypłacane są 10 każdego miesiąca za osoby z wcześniejszego miesiąca (czyli każda osoba, która zarejestruje się do końca stycznia otrzyma 10 lutego 5euro)
- jest kilka promocji za depozyt, transakcję poleconych, z których również podzielę się połową prowizji jeśli ktoś jest zainteresowany (wszystkie znajdziecie w zakładce 'affiliate'), ale zrobiłem mały research jeśli chodzi o tą giełdę i jest w porządku ale ma duży spread także raczej odradzam.
- w zakładce 'affiliate' znajdziecie swój link polecający i za każdą osobę, która zarejestruje się z waszego linku i spełni powyższe warunki dostaniecie 10e (możecie oczywiście zrobić jak ja czyli podzielić się prowizją po połowie z poleconym) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

     

         

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się