Skocz do zawartości


https://b

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Posiadam aplikacje która za założenie i weryfikacje tj selfie i zdjęcie dowodu. Płaci 5€. Które odrazu można sobie wypłacić na konto czy tez wpłacić do kasyna czy Buka. Całość trwa Ok 10min. Jak ktoś chętny zapraszam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

     

         

13 godzin temu, Kamkow93 napisał:

Witam.

 

Posiadam aplikacje która za założenie i weryfikacje tj selfie i zdjęcie dowodu. Płaci 5€. Które odrazu można sobie wypłacić na konto czy tez wpłacić do kasyna czy Buka. Całość trwa Ok 10min. Jak ktoś chętny zapraszam 

@Kamkow93 nie mogę nie mam postów jakby był Pan uprzejmy proszę wysłać na adres many24387t@gmail.com 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autor tematu jedynie wyje**** stąd 

 

Aby otrzymać bonus w Vivid w kwocie 5 euro musimy najpierw założyć konto w aplikacji z kodu zaproszeniowego (jest poniżej na tej stronie) oraz dokonać depozytu w wysokości również 5 euro. "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, mexicomen napisał:

Autor tematu jedynie wyje**** stąd 

 

Aby otrzymać bonus w Vivid w kwocie 5 euro musimy najpierw założyć konto w aplikacji z kodu zaproszeniowego (jest poniżej na tej stronie) oraz dokonać depozytu w wysokości również 5 euro. "

Nie trzeba nic wpłacać. Ja generuje link na dany numer telefonu i nic nie wpłacamy. Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam super promocja, po potwierdzeniu dokumentów i selfie w aplikacji 5 euro na koncie, które można od razu wypłacić na konto bankowe IBAN trzeba podać tzn. PL i numer konta bankowego do wypłaty, polecam kolegę i promocje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa promocja od VIVID 

10€ oraz dla pierwszych dwóch osób ekstra 15€ ode mnie za rejestrację z linku wpłatę 20 euro i dokonanie transakcji wirtualną karta na kwotę 20 euro np. wpłata na STS

https://vivid.money/r/szymonE7L

Po spełnieniu warunków zapraszam na PW po odbiór 15 euro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się