Skocz do zawartości


https://b

Piomar

Betinia - 100% do 500 PLN

Rekomendowane odpowiedzi

ScreenHunter 74.png

 

1. Niniejsza oferta jest dostępna wyłącznie dla nowych klientów, którzy zarejestrowali się i dokonali pierwszego depozytu z wykorzystaniem prawdziwych pieniędzy w Betinia .

2 . Bonus wynosi 100% pierwszego depozytu gracza aż do 500 PLN / 100 € .

3 . Minimalna kwota depozytu, która uprawnia do skorzystania z niniejszej promocji, wynosi 80 PLN / 20 € .

3.1 . Aby zakwalifikować się do bonusu, należy rozegrać co najmniej raz pełną kwotą pierwszego depozytu, z kursem nie niższym niż 1,50. Wszystkie zakłady muszą zostać rozliczone.

3.2 . Bonus zostanie automatycznie aktywowany na koncie gracza po spełnieniu wymogów obrotu dla kwalifikującego się depozytu. Klient ma prawo/opcję anulowania go w zakładce „Mój bonus”.

4 . Klienci, którzy wcześniej dokonali już depozytu za środki realne na swoje konto Betinia , nie są uprawnieni do korzystania z niniejszej promocji.

4.1 . Depozyty składane za pośrednictwem Skrill lub Neteller nie będą uznawane za kwalifikujące się do niniejszej promocji.

4.2 . Żądanie wypłaty przed otrzymaniem Bonusu lub jakiekolwiek aktywne żądanie wypłaty unieważnia wszelkie uprawnienia do bonusu.

5 . Wymóg obrotu: Klienci z Niemiec, Szwajcarii, Austrii, Norwegii, Finlandii muszą obrócić kwalifikującym się depozytem i kwotą bonusu ponad pięć (5) razy, a klienci z innych krajów muszą obrócić swoim kwalifikującym się depozytem i kwotą bonusu ponad sześć (6) razy: (1) rozliczone pojedyncze zakłady sportowe z kursami co najmniej 2,00; lub (2) rozliczone zakłady wielokrotne o kursach co najmniej 1,50 na selekcję, zanim klienci będą mogli wypłacić kwotę bonusu i odpowiadających mu wygranych.

6 . Następujące typy zakładów nie są uwzględniane w wymaganiach dotyczących obrotu: jakikolwiek typ Handicap, Zakłady Powyżej/Poniżej (Over/Under), Obie Drużyny Strzelą Gola, Zakłady Nieparzyste/Parzyste (Odd/Even), Zakłady Cashed-Out (wycofanie zakładu przed jego rozliczeniem) i Zakłady Systemowe lub zakłady postawione z wykorzystaniem Darmowego Zakładu, zakłady, które rozliczano jako Unieważnione (Void), a także zakłady w Kasynie, Kasynie Na Żywo i Sekcji Wirtualnej.

7 . Maksymalna kwota, która liczy się do spełnienia wymagań obrotu każdego zakładu, wynosi 50 €(lub równowartość w walucie).

8 . Do spełnienia wymogów obrotu bonusem liczy się tylko pierwszy zakład na wydarzenie.

9 . Wymóg obrotu musi zostać spełniony w ciągu 30 dni od pierwszego depozytu gracza, w przeciwnym razie bonus zostanie unieważniony a wszelkie powiązane z nim wygrane zostaną utracone.

10 . W przypadku, gdy mamy powody, by sądzić, że gracze postawili zakład lub serię zakładów (sami lub w połączeniu z innymi klientami), co daje gwarantowany zysk z bonusu (niezależnie od wyniku), możemy go odzyskać, unieważniając zakład(y) i żądając zwrotu wszelkich wygranych wynikających z takich zakładów.

11 . Więcej informacji na temat warunków promocji, takich jak obstawianie, polityka wypłat, ograniczone gry, ograniczone działania podczas korzystania z promocji bonusowych można znaleźć w sekcji "7." Regulaminu Ogólnego Betinia.

12 . Niniejsza oferta jest dostępna, chyba że zaznaczono inaczej i może zostać wycofana w dowolnym momencie według własnego uznania Betinia .

13 . Obowiązują ogólne postanowienia Regulaminu Betinia.

 

-> Betinia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

     

         

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się