Skocz do zawartości


https://b

Piomar

Lech Poznań - Benfica [ KONKURS ]

Rekomendowane odpowiedzi

Idzie się pogubić w tym rozliczaniu.Mi pierwsza trzy miejsca wyszły tak

1. @pavioniusz 11pkt

2. @Marcios 9pkt 

3. @grandeinter- 9pkt

 

Nie wiem jak rozliczasz ten dodatkowy typ czyli minute pierwszego gola ale jak rozliczasz przy równej ilość pkt wygrywa ten kto był bliżej to Marcios był bliżej.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

     

         

Chyba @pavioniusz wygrał. Gratulacje.

Ja to zdaje się pierwszy byłem do 93-ej minuty, bo miałem wtedy dokładny wynik i nieparzystą liczbę goli. Ale kiedy Benfica strzeliła na 4:2, to za jednym zamachem straciłem 4 punkty i chyba tylko z 6 pkt skończyłem. Gdyby Benfica nie strzeliła to razem z @pavioniusz mielibyśmy po 10pkt, ale ja byłbym o minutę bliżej pierwszej bramki... :D A tak to ch.. bombki strzelił... :D 

Czekamy na następne kunkursy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uu w szoku jestem, mi wyszło że mam egzekwo z kimś po 10 punktów i że jest to najwięcej w klasyfikacji według oficjalnych statystyk https://www.uefa.com/uefaeuropaleague/match/2029711--lech-vs-benfica/statistics/?iv=true

Domyślam się, że chodzi tu przede wszystkim o faule których jak widziałem zaraz po meczu było 21, lecz po jakimś czasie jak widać poprawili tą statystykę na 20 i ta rzecz jednak radykalnie zmienia sytuacje.

Też kurczę nie doczytałem opcji z tym "pewniakiem", gdyby nie to to mógłbym mieć 11 pkt

Z tego co widzę, mam właśnie egzekwo 10 pkt z pavoniuszem i on właśnie użył tej wyżej wspomnianej przeze mnie opcji "pewniak".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, pavioniusz napisał:

Haha pierwszy raz chyba udział w konkursie i wygrana. Człowiek przez pracę nie ma tyle czasu na bukmacherke. Gratuluję pozostałym

Widzę, że typowaliśmy tak samo w dokładnym wyniku do połowy, na koniec meczu i dodatkowo jeszcze w minucie pierwszej bramki a dodatkowo przy pozycji strzelca pierwsze bramki XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.