Skocz do zawartości


https://b

Piomar

Tobet - Zwrot za czerwoną kartkę w Pucharze Anglii

Rekomendowane odpowiedzi

Zwrot za czerwoną kartkę w Pucharze Anglii w <a target="_blank" href=""><b><a target="_blank" href="http://record.affiliatelounge.com/_vkKbK9ZX66sJL2zX929GsWNd7ZgqdRLk/1 "><b>Nordicbet</b></a></b></a>

Jutro odbędzie się finał najstarszych krajowych rozgrywek piłkarskich na świecie: na Wembley w meczu o Puchar Anglii zmierzy się Chelsea z Portsmouth!

 

Nie mogło z tej okazji zabraknąć oferty specjalnej <a target="_blank" href=""><b><a target="_blank" href="http://record.affiliatelounge.com/_vkKbK9ZX66sJL2zX929GsWNd7ZgqdRLk/1 "><b>Nordicbet</b></a></b></a>. Postaw zakład na listę strzelców (zdobywca pierwszego gola i końcowy rezultat meczu), a jeżeli sędzia ukarze jednego z zawodników czerwoną kartką, otrzymasz zwrot postawionej kwoty w przypadku przegranej, do sumy 400 PLN!

 

Zakład na listę strzelców to doskonały sposób na dużą wygraną za małe pieniądze. Oferta ważna jest tylko jutro - nie przepuść tej okazji!

 

<a target="_blank" href=""><b><a target="_blank" href="http://record.affiliatelounge.com/_vkKbK9ZX66sJL2zX929GsWNd7ZgqdRLk/1 "><b>Nordicbet</b></a></b></a>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

     

         

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się