Skocz do zawartości


https://b

Rekomendowane odpowiedzi

Na początku witam wszystkich graczy :) po tym jak wykorzystałem już wszystkie linki z forum postanowiłem się zarejestrować :)

problem z wypłata mam z betamo ugralem 8000 i za każdym razem odrzuca mi płatność. LC nic nie pomaga. Dokumenty wszystkie im wysłałem. Miał ktoś podobne przygody?

Screenshot_2020-08-06-23-15-05-508_com.android.chrome.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

     

         

Musisz wszystkie metody płatności zweryfikować jakie użyłeś w kasynie + standardowe które wymagają. Będziesz miał w zakładce "Dokumenty" wszystko zaakceptowane to zlecaj wtedy wypłatę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokumenty dodajesz w sekcji „Dokumenty” 🤦‍♂️
Będziesz miał napisane czy zaakceptowali czy nie. Pewnie któryś z plików im nie odpowiada albo chcą czegoś dodatkowo.

Na początku, zweryfikuj konto. Dalej pytania do supportu / czat na żywo i napisz co odpowiedzieli. A dopiero wtedy gdy utrudniają można pisać takie żale. 

Następnym razem proponuje użyć swój pojemnik na oczy i poczytać zanim zapytasz o głupoty.  
Sprawdź dokumenty. Jeśli niezaakceptowane to LC musi ci podać powód. Zlecanie wypłaty dziesiąty raz pod rząd nic nie da 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokumenty mam zaakceptowane dowód adres obie karty. Próbowałem na master Card próbowałem na vise depozyty robiłem kartą. Wczoraj trustly próbowałem też odrzucone. W innych kasynach nie miałem nigdy takiego problemu. Zaczynam pomału trafić nadzieję. A support najpierw pisał że na MasterCard nie robią wypłat no i że mam zrobić depozyt Visa żeby ją dodać tak też zrobiłem i nic bez zmian. Wczoraj ostatnia wiadomość od nich żebym spróbował innej opcji wypłaty. Nie mam już pomysłów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się