Skocz do zawartości


https://b

Piomar

Betwinner - Bonus 100% do 300 €

Rekomendowane odpowiedzi

Obecnie w BetWinner można grać normalnie poprzez stronę -> BetWinner lub używając VPN na co zezwala bukmacher.

Podczas rejestracji można wybrać inny kraj niż Polska, jeśli nie ma go na liście - BetWinner to akceptuje i nie ma z tym żadnych problemów.

Po rejestracji należy zrobić to co pisze support: https://bezdepozytu.net/topic/2031-betwinner-bonus-100-do-130-€/?do=findComment&comment=51575 i gramy bez problemów :)

Zwiększony bonus powitalny do 130 € z kodem promocyjnym: obst wpisywanym podczas rejestracji.

 

Możesz grać także normalnie przez stronę -> BetWinner.

 

Do płatności w BetWinner polecamy używanie portfela Jeton (szybkie i bezproblemowe przelewy) lub kart.

 

ScreenHunter 825.jpg

 

Jak otrzymać bonus?

 

1. Zarejestruj się w BetWinner.

2. Wypełnij wszystkie pola w dziale "Moje konto"

3. Doładuj swoje konto kwotą do 300 €

4. Bonus zostanie doliczony do stanu konta automatycznie po złożeniu depozytu.

 

Regulamin

1. Każdemu graczowi przysługuje tylko jeden bonus. Minimalna kwota depozytu wymagana do aktywacji bonusu wynosi 1 €.

2. Warunkiem otrzymania bonusu jest wypełnienie wszystkich wymaganych pól w sekcji Moje konto i zaznaczenie opcji "Weź udział w ofertach bonusowych". Po dokonaniu rejestracji lub podczas wpłaty depozytu należy wybrać rodzaj bonusu: "Sport", lub "Automaty". Środki zostaną dopisane do konta bonusowego.

3. Obróć kwotę bonusu i depozytu 28-krotnie na automatach. Nie wszystkie automaty można wykorzystać w celu obrotu bonusem.

4. Warunki obrotu bonusem (rollover) zostaną uznane za spełnione dopiero po rozstrzygnięciu wszystkich zakładów w ramach określonej kwoty.

5. Dopóki nie zostaną spełnione warunki promocji, wypłata środków pieniężnych nie będzie możliwa (z wyjątkiem warunków wskazanych w Załączniku*).

6. Wypłata wszystkich środków z konta (lub przelanie ich do kasyna) jest możliwa dopiero po spełnieniu wszystkich warunków obrotu. W przeciwnym razie wszelkie bonusy lub wygrane z tego tytułu zostaną anulowane.

7. Niniejszej promocji nie można łączyć z innymi promocjami i ofertami specjalnymi.

8. BetWinner zastrzega sobie prawo do zmiany, anulowania, wznowienia lub odmowy udziału w dowolnej promocji w dowolnym czasie i bez uprzedzenia.

9. BetWinner zastrzega sobie prawo do ograniczenia lub odmowy uczestnictwa użytkownikom w tej lub innej ofercie.

10. BetWinner zastrzega sobie prawo do wglądu w zapisy transakcji klienta bez podania przyczyny. Jeżeli w wyniku przeprowadzonego dochodzenia wyniknie, że użytkownik korzysta z niedozwolonych strategii, to BetWinner zastrzega sobie prawo do odmowy uczestnictwa w promocji, jak i do odebrania bonusu.

11. Na każdego użytkownika, rodzinę, adres, wspólny komputer i wspólny adres IP, a także na wspólne dane konta, takie jak adres e-mail, dane bankowe, dane karty kredytowej i numer konta systemu płatniczego przysługuje tylko jeden bonus. Nadużycie oferty bonusowej może skutkować zamknięciem konta.

12. W razie konieczności użytkownik jest zobowiązany przedstawić na prośbę dokument identyfikacyjny, celem potwierdzenia tożsamości (KYC). Nieprzedstawienie dokumentu identyfikacyjnego może skutkować utratą bonusu i ewentualnych wygranych. Firma zastrzega sobie prawo do zażądania fotografii użytkownika wraz ze stosownym dokumentem (twarz użytkownika musi być wyraźnie widoczna w dostarczonej fotografii) lub telefonicznej weryfikacji tożsamości w dowolnym czasie.

13. Jeżeli serwis stanie się ofiarą oszustwa lub prania brudnych pieniędzy, to BetWinner zastrzega sobie prawo do zamknięcia konta i zamrożenia stanu konta podejrzanego użytkownika.

14. Po obrocie bonusem, na Twoje konto główne przelana zostanie pełna kwota bonusu. Jeśli po lub w trakcie obracania, stan konta bonusowego wyniesie 0, to bonus i depozyt uznaje się za utracone.

Wszystkie wymienione Warunki stanowią część ogólnych Warunków korzystania serwisu BetWinner.

*Załącznik

Bonus należy wykorzystać w ciągu 7 dni od momentu rejestracji. Do czasu obrócenia bonusu wysokość stawki nie może być większa niż €5. Po upływie 7 dni bonus i wszystkie wygrane z wykorzystaniem bonusu zostaną utracone.

Aby otrzymać bonus, musisz wyrazić zgodę zaznaczając opcję "Weź udział w ofertach bonusowych" w dziale Moje Konto.

Jeśli użytkownik odrzuci ofertę, to bonus i wszelkie wygrane z tego tytułu zostaną anulowane. Pozostałe środki z depozytu zostaną przelane na Twoje główne konto.

 

-> BetWinner

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

     

         

  

BetWinner">
W dniu 16.07.2020 o 10:39, BetWinner napisał:

Witam wszystkich, jeżeli ktoś ma problem przy założeniu konta w BetWinner i nie widzi opcji "POLSKA" na liście wyboru kraju to podczas rejestracji można wybrać inny kraj niż Polska. Odezwać się do supportu pod podany e-mail "info-pl@betwinner.com" z prośbą o zmianę kraju na "POLSKA". Ręcznie skorygują. Miłej zabawy! 

-> BetWinner

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

02 October - Win Games Day

Play games from the Win Games section and get a bonus of up to €100 and 5 free spins of the Lucky Wheel every Friday!
Log in or register with Betwinner. Top up your account on Friday. Get a bonus of up to €100 and 5 free spins of the Lucky Wheel!

 

-> BetWinner

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie w BetWinner można grać poprzez stronę -> BetWinner używając VPN na co zezwala bukmacher lub przez aplikację.

 

Podczas rejestracji można wybrać inny kraj niż Polska, jeśli nie ma go na liście - BetWinner to akceptuje i nie ma z tym żadnych problemów. 

 

Po rejestracji należy zrobić to co pisze support: https://bezdepozytu.net/topic/2031-betwinner-bonus-100-do-130-€/?do=findComment&comment=51575 i gramy bez problemów :)

 

Tylko użycie kodu promocyjnego: obst zapewnia bezproblemowe korzystanie z BetWinner.

 

 Zwiększony bonus powitalny do 130 € z kodem promocyjnym: obst wpisywanym podczas rejestracji.

 

Graj gdzie chcesz i kiedy chcesz! Możesz grać także normalnie przez stronę -> BetWinner używają VPN lub aplikacji.

 

Do płatności w BetWinner polecamy używanie portfela Jeton (szybkie i bezproblemowe przelewy) lub kart.

 

betw.gif.76c689bc27a2fa7aee91c7a2a100010

 

W każdy czwartek od 00:00 do 23:59, oferujemy ci 100% bonus, minimalna kwota depozytu liczonego do bonusu wynosi 10 euro.

 

Maksymalna kwota bonusu wynosi 100% od kwoty złożonego depozytu, ale nie więcej niż 100 euro. Każdy użytkownik ma prawo otrzymać tylko 1 bonus.

 

Aby skorzystać z tej promocji, nie powinno być żadnych aktywnych bonusów na koncie.

Użytkownicy, którzy otrzymają bonus, nie mogą korzystać z innych bonusów za ten sam depozyt

Należy zaznaczyć okienko "Weź udział w ofercie bonusowej" w dziale Moje Konto.

Bonus zostanie naliczony automatycznie po złożeniu depozytu, pod warunkiem, że masz wypełnione wszystkie pola w danych osobowych

Bonus jest dostępny tylko w przypadku wydarzeń sportowych

W celu otrzymania bonusu przed złożeniem depozytu nie powinno być żadnych operacji wypłat.

Aby otrzymać bonus, należy trzykrotnie obrócić kwotę bonusu w formie zakładów kombi w ciągu 24 godzin od momentu naliczenia bonusu (w przeciwnym razie bonus zostanie anulowany). Każdy zakład kombi musi składać się co najmniej z 3 wydarzeń. Kurs dowolnych 3 zdarzeń na każdą selekcję musi wynosić co najmniej 1,40.

Bonus można wykorzystać na zakłady Sport oraz Live (zakłady w systemowe nie są akceptowane). Zakłady, rozliczone po kursie 1, nie są wliczane do warunków obrotowych bonusu. W przypadku wystąpienia jakichkolwiek kwestii spornych, decyzji podejmowanych przez kierownictwo BetWinner, są ostateczne i obowiązkowe do wykonania.

Warunki obrotu bonusem (rollover) zostaną uznane za spełnione dopiero po rozstrzygnięciu wszystkich zakładów w ramach określonej kwoty.

Po spełnieniu warunków obrotu bonusem, na Twoje konto główne trafi pozostała kwota z bonusu, która nie może przekroczyć łącznej wartości bonusu. Jeśli po obrocie bonusem, stan konta bonusowego jest mniejszy niż minimalna kwota stawki, to bonus zostanie utracony.

Dopóki nie zostaną spełnione warunki promocji, wypłata środków pieniężnych nie będzie możliwa.

Całą kwotę bonusu należy obrócić przed wypłaceniem wszystkich pieniędzy z konta gracza, w przeciwnym razie wszelkie bonusy lub wygrane z tych środków zostaną anulowane

Ta promocja nie może być łączona z innymi promocjami.

W razie podejrzeń o nadużywanie ofert bonusowych i korzystania z wielu kont przez gracza, to spowoduje anulowanie Bonusu ze wszystkich kont

W przypadku jakichkolwiek kontrowersyjnych sytuacji decyzje podejmowane przez zarząd BetWinner są ostateczne.

Zasady BetWinner obowiązują dla wszystkich bonusów.

Oferta skierowana jest tylko do aktywnych użytkowników, którzy codziennie dokonują dowolnych transakcji.

W bonusie biorą udział tylko użytkownicy, którzy mają uzupełnione dane osobowe.

 

-> BetWinner

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się