Skocz do zawartości


https://b

Piomar

Gransino - Bonus 100% do 500 PLN

Rekomendowane odpowiedzi

ScreenHunter 823.jpg
 
Regulamin

1. Oferta ta jest dostępna wyłącznie dla nowych klientów, którzy zarejestrowali się i dokonali swojej pierwszej wpłaty za pomocą prawdziwych pieniędzy w Gransino.

2. Ta oferta jest dostępna do momentu odwołania i może zostać wycofana w dowolnym momencie według uznania Gransino.

3. W przypadku gdy klienci dokonali już wpłaty za pomocą prawdziwych pieniędzy na koncie Gransino, wspomniana promocja nie będzie dla nich dostępna.

3.1 Minimalna kwota wpłaty, która uprawnia do skorzystania z tej promocji, wynosi 80 PLN.

3.2 Wpłaty dokonywane za pośrednictwem Skrill lub Neteller nie będą uznawane za wpłaty uprawniające do korzystania z tej promocji.

4. Promocja ta jest skierowana do klientów przebywających w Polsce.

5. Premia stanowi 100% pierwszej wpłaty gracza, nawet do 500 PLN.

5.1 Aby zakwalifikować się do bonusu, gracz musi zagrać całą kwotę pierwszej wpłaty co najmniej raz, z kursem nie niższym niż 1,50. Wszystkie zakłady muszą zostać rozliczone.

6. Bonus zostanie automatycznie aktywowany na koncie gracza po spełnieniu warunków obrotu dla kwalifikującego się depozytu. Klient ma prawo / opcję anulowania w zakładce "Mój bonus".

7. Kwota wpłaty i premii klienta musi zostać obrócona sześć (6) razy, w przypadku: (1) rozliczonych pojedynczych zakładów sportowych z kursami wyższymi niż 2,00; lub (2) rozliczonych zakładów wielokrotnych z kursami wyższymi niż 1,50 na selekcję, zanim klienci będą mogli wypłacić kwotę swojej premii i jakichkolwiek wygranych uzyskanych dzięki niej.

8. Następujące typy zakładów nie będą wliczane do wymagań dot. stawiania zakładów: wszystkie rodzaje handicapów, zakłady powyżej/poniżej, obie drużyny strzelą gola, parzysta/nieparzysta liczba goli, całkowita liczba goli, wypłacone zakłady lub zakłady postawione przy użyciu darmowego zakładu, zakłady rozliczone jako nieważne.

8.1 Premia ta nie może zostać wykorzystana w pionach Kasyna i Kasyna live. W przypadku naruszenia tej zasady wszystkie środki znajdujące się na koncie bonusowym zostaną utracone.

8.2 Do obrotu liczy się tylko pierwszy zakład na wydarzenie.

9. Wymagania dot. stawiania zakładów muszą zostać spełnione w ciągu 30 dni od pierwszej wpłaty gracza, w przeciwnym razie premia straci ważność, a wszelkie środki z niej pochodzące zostaną utracone.

10. Zlecanie wypłat przed spełnieniem wymagań dot. stawiania zakładów spowoduje anulowanie promocji, a wszelkie środki pochodzące z premii znajdujące się na koncie gracza w Gransino zostaną utracone.

11. Maksymalna kwota zakładu dozwolona w celu spełnienia wymagań obrotu wynosi 200 PLN (lub równowartość w innej walucie).

12. 12. Ta oferta jest przeznaczona dla jednej osoby, rodziny, adresu gospodarstwa domowego, numeru telefonu, wspólnego komputera (np. szkoły, biblioteki publicznej lub miejsca pracy) i współdzielonego adresu IP.

13. W sytuacjach, w których mamy powody sądzić, że gracze postawili zakład lub serię zakładów (albo samemu albo wspólnie z innymi klientami), które spowodowały uzyskanie gwarantowanego zysku z premii (bez względu na wynik), możemy zażądać zwrotu wszystkich wygranych, które były skutkiem takich zakładów.

14. Obowiązują ogólne postanowienia Regulaminu Gransino.

 

-> Gransino

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

     

         

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się