Skocz do zawartości


https://b

Piomar

Tobet - Mistrzostwa Świata w hokeju

Rekomendowane odpowiedzi

 

Trwa najważniejsza impreza hokejowa tego sezonu: Mistrzostwa Świata IIHF w Niemczech! W dniach 7-23 maja Kolonia, Mannheim i Gelsenkirchen będą gościć 16 czołowych reprezentacji globu, które staną do walki o najważniejsze trofeum hokejowe tego roku!

 

Z tej okazji <a target="_blank" href=""><b><a target="_blank" href="http://record.affiliatelounge.com/_vkKbK9ZX66sJL2zX929GsWNd7ZgqdRLk/1 "><b>Nordicbet</b></a></b></a> przygotował dla Was podwójną ofertę: zakład bez ryzyka za 10 PLN i zakład na żywo bez ryzyka za 10 PLN!

 

Postaw zakład (zwykły lub na żywo) na MŚ w hokeju na lodzie, a kolejny Twój zakład tego samego typu na tę imprezę będzie wolny od ryzyka, do kwoty 10 PLN! Jeśli przegrasz, otrzymasz zwrot pieniędzy w wysokości stawki za pierwszy zakład lub 10 PLN, jeśli postawiłeś co najmniej 10 PLN!

 

To jeszcze nic!

 

Dla wszystkich miłośników zakładów kombinowanych lubiących rywalizację <a target="_blank" href=""><b><a target="_blank" href="http://record.affiliatelounge.com/_vkKbK9ZX66sJL2zX929GsWNd7ZgqdRLk/1 "><b>Nordicbet</b></a></b></a> przygotował turniej na zakład o najwyższym kursie z pulą nagród ponad 2500zł! W klasyfikacji uwzględniane będą tylko kupony zawierające co najmniej jeden typ dotyczący mistrzostw świata w hokeju na lodzie, postawione po stawce nie niższej niż 4zł.

 

Klasyfikacja jest aktualizowana codziennie!

 

Więcej informacji a także dokładny regulamin znajdziesz na [<a target="_blank" href=""><b><a target="_blank" href="http://record.affiliatelounge.com/_vkKbK9ZX66sJL2zX929GsWNd7ZgqdRLk/1 "><b>Nordicbet</b></a></b></a>]

 

Jeśli nie masz jeszcze konta nie zapomnij o skorzystaniu bonusu rejestracyjnego 50% do 100zł!

http://www.yourbet.pl/<a target="_blank" href=""><b><a target="_blank" href="http://record.affiliatelounge.com/_vkKbK9ZX66sJL2zX929GsWNd7ZgqdRLk/1 "><b>Nordicbet</b></a></b></a>-50-up-to-100-pln-vt8782.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

     

         

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się