Skocz do zawartości


https://b

Rekomendowane odpowiedzi

     

         

Witam, mam problem z weryfikacja. Zablokowali mi wszyatkie gry i cjca weryfikacji. Dodam ze wplacalam karta wirtualna na Skrill. Mam rowniez odblokowane wyplaty prze Jeton. Pisalam łącznie 30 maili i dalej robia problem. - - - Przekaż nam wyciąg z tej karty.
Powinniśmy być w stanie zobaczyć numer karty bankowej, podpis i pieczątkę bankową na wyciągu bankowym, nazwisko posiadacza, Twoje transakcje związane z kontem do gry.
Oświadczenie może być dostarczone w oryginalnej formie drukowanej lub pliku w formacie PDF. Alternatywnie możesz dostarczyć zrzuty ekranu komputera osobistego profilu i historii transakcji ze strony swojego banku. Juz nie mam sil czy ktos moglby mi pomoc?
more_horiz

Prev.

Strona 2 z 2

avatarOdpowiedzicamera_enhance

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, elektra napisał:
Witam, mam problem z weryfikacja. Zablokowali mi wszyatkie gry i cjca weryfikacji. Dodam ze wplacalam karta wirtualna na Skrill" rel="">Skrill. Mam rowniez odblokowane wyplaty prze Jeton" rel="external nofollow">Jeton. Pisalam łącznie 30 maili i dalej robia problem. - - - Przekaż nam wyciąg z tej karty.
Powinniśmy być w stanie zobaczyć numer karty bankowej, podpis i pieczątkę bankową na wyciągu bankowym, nazwisko posiadacza, Twoje transakcje związane z kontem do gry.
Oświadczenie może być dostarczone w oryginalnej formie drukowanej lub pliku w formacie PDF. Alternatywnie możesz dostarczyć zrzuty ekranu komputera osobistego profilu i historii transakcji ze strony swojego banku. Juz nie mam sil czy ktos moglby mi pomoc?
more_horiz

Prev.

Strona 2 z 2

avatarOdpowiedzicamera_enhance

 

Wyślij im zrzuty ekranu ze Skrill (z numerem konta Skrill z twoimi danymi plus zakładka karta tam masz wirtualna kartę z zasłonięta częścią karty) powinno pomóc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mega tragedia .czekam na wypłatę trzeci tydzień i oni nie wiedzą co się dzieje gdzie to jest .trzy tygodnie walki juz. przed nami weekend to będzie do czterech na pewno słabo ogarniają to wszystko. widzieli wszystkie dokumenty, potwierdzenia , informacje wszystko ode mnie mają a nie pomaga . Wstyd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się