Skocz do zawartości


https://b

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, niemiecki bank solaris działający pod nazwą Bitwala w okresie 13 stycznia-13 luty oferuje bonus 30e za założenie konta i utworzenie portfela.

Link:

https://app.bitwala.com/r/HPv3VqP1

 

Weryfikacje przechodzimy za pomoca serwisu ID NOW (ten sam serwis, ktory robi weryfikacje dla bitpanda i n26)

Weryfikacja (w jezyku angielskim) polega na tym, że musimy potwierdzić, że to nasza własna decyzja o otwarciu konta (np. Yes it is my free will), nastepnie zostaniemy poproszenie o zrobienie zdjec dowodu i operator poprosi nas, żebysmy powiedzieli kilka danych jak np: Imie nazwisko, miejsce urodzenia, data urodzenia, nr dokumentu.

Po pozytywnej weryfikacji, mozemy utworzyc portfel w serwisie i od tego momentu do 15 dni roboczych bitwala złoży depozyt na nasze konto, który możemy wypłącić bez żadnych problemow.

Regulamin promocji:

https://www.bitwala.com/img/200110_bitwala_agb_referral-programm_lipa_promo_en.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

     

         

Gdyby ktoś obawial się          tej weryfikacji, to wygląda ona w następujący sposób:

 


1. Operator poprosił o imie i nazwisko
2. Padło pytanie czy to moja wlasna decyzja, ze chce zalozyc konto w serwisie bitwalla
Yes, its my free will
3. Operator zrobił zdjecie twarzy, potem przełaczył kamerke na normalny aparat zrobil zdjecie dowodu (kazał poruszac nim, zeby te hologoramy błyszczały czyli tak pofalowac od lewej do prawej góra dół, potem tył dowodu. Kazał palcem wskazac orzełka i tez poruszac dowodem lewo prawo, zeby te barwy orzełka zmieniały kolor.
4. Operator kazał zasłonic reka dowod i powiedziec miejsce urodzenia i date urodzenia.
5. Przeczytac z dowodu nr i serie dowodu
6. Powiedział ze przyjdzie sms i zeby przepisac z niego kod
7. Koniec
Całosc trwała koło 5 minut

Jesli ktos nie wie jak wymawiac poszczególne słowa to można sie pobawic przed rozmowa translatorem z google, jest tam funkcja "lektora" klikamy w głosnik.

https://translate.google.pl/?hl=pl

 

 

 

 

bitwala.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też chciałem ściągnąć apkę i się zarejestrować,tylko że nie mogę jej ściągnąć na mój telefon,na innym forum przeczytałem że można ją ściągnąć tylko na telefon z funkcją rozpoznawania linii papilarnych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po kliknieciu w link jest napis "get your free account" i w niego klikamy. Wtedy wypełniasz dane, i na koncu wyskoczy  link zeby pobrac apke do rozmowy z id now (lub na komputerze jesli mamy kamerke, najlepiej wtedy kontaktowac sie w godzinach porannych lub wieczornych, bo jest najmniejszy ruch i łatwiej o kontakt. Wg mnie nie trzeba pobierac samej w sobie apki, bo portfel btc mozna utworzyc na stronce internetowej (wazne zeby sobie zapisac wtedy paper keye bo jak zapomnimy hasła to dzieki nim mozemy utworzyc nowe). Linie papilarne sa potrzebne do utworzenia portfela ETH, ktory mozna utworzyc tylko w aplikacji, a w ramach tej promocji wystarczy nam portfel BTC.

 

Co do samej weryfikacji jesli mamy stary dowod z adresem to nam wystarczy, jesli mamy nowy to trzeba miec jeszcze jakis rachunek w wersji papierowej (rachunek za tel, gaz, prad, jakies pismo urzedowe itd lub wydrukowac sobie jakis pdf np wycig bankowy i zgiac go w taki sposob zeby wygladał na otrzymany poczta :D znajomy np wydrukowal pdf z revoluta i za 3 podejsciem mu zaakceptowali"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazlem w necie fajny opis przebiegu rozmowy, mysle ze powinno to być bardzo pomocne:

Cytat

 

Po połączeniu się z ankieterem podajemy imię i nazwisko, potwierdzamy, że weryfikacja odbywa się dla Bitwali.
Nasz weryfikator, prosi aby ustawić się do obiektywu, żeby mógł zrobić zdjęcie, prosi aby podnieść prawą rękę, ew. przeciągnąć dłoń, z rozłożonymi palcami przed obiektywem.
Przełącza kamerę na tylną i prosi o okazanie przodu dowodu. Robi zdjęcie. Następnie chce potwierdzenia autentyczności hologramu z przodu, musimy trzymając dowód poruszać nim na boki, nachylając go prawo/lewo, i jednocześnie oddalając go i przybliżając do obiektywu, tak żeby zobaczył, że hologram zmienia kolor. Możemy ew. zostać też poproszeni o zasłonięcie połowy hologramu palcem i takie samo machanie dowodem. Powolne.
To samo z tyłem dowodu - zdjęcie tyłu i potwierdzenie autentyczności hologramu z orzełkiem.
Ankieter pyta nas o datę urodzenia, ew. numer i serię dowodu.
Jeśli nie mamy adresu na dowodzie pokazujemy np. wyciąg z banku gdzie nasz adres jest podany.
Ostatni krok to weryfikacja nr telefonu. Wyskakuje nam okienko, gdy cały czas jesteśmy na wizji, dostajemy smsa i musimy wpisać kod.

Tak to wygląda.

Dodatkowo może zdarzyć się, że osoba, które prowadzi weryfikację pokazuje nam co trzeba zrobić na szablonie dowodu, który ma przy sobie. Porusza nim tak, jak chce żebyśmy my nim poruszali, czy przeciągnie/pomacha reką, żebyśmy my zrobili to samo.

 

 

Promocja dalej aktywna, planowany koniec 13 luty, więc jest jeszcze troche czasu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bitwala znowu zwiększyła wysokość premii do 30e. Okres promocyjny z wyższą premią trwa do 30 czerwca, co sprawia, że jest to jedna z najwyższych premii w tego typu promocjach gdzie nic nie musimy inwestować własnych środków. Serdecznie zapraszam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się