Skocz do zawartości


https://b

Capo

Unibet - zgarnij 50zł za DW meczu Cracovia - Legia

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Ekstraklasapowraca! Dzięki nam, już na pierwszym, rozegranym po długiej przerwie meczu, będziesz mógł zarobić dodatkową kasę! Wystarczy, że obstawisz dokładny wynik w meczu Cracovia Kraków - Legia Warszawa, a 50zł bonusu wyląduje na Twoim koncie! Na Ekstraklasa możesz też typować Live Betting

 

W piątek zmierzą się ze sobą Cracovia Kraków - Legia Warszawa! Masz szansę zgarnąć dodatkowo 50zł na meczu tych drużyn! Wytypuj poprawny wynik tego spotkania, a kasa będzie twoja!

 

Wytypuj dokładny wynik spotkania Cracovia Kraków - Legia Warszawa!, a jeśli twój pierwszy zakład za minimum 20 zł wygra, dostaniesz od nas dodatkowe 50zł bonusu!!!

 

Co musisz zrobić, żeby wziąć udział w tej promocji? To bardzo proste, wystarczy wnieść zakład na dokładny wynik spotkania (0-0, 1-0, 1-1 itp) a dodatkowa kasa będzie czekać na Ciebie!

 

 

Oferta jest ważna jedynie na Twój pierwszy zakład na dokładny wynik (0-0, 1-0, 1-1 itp) w meczu Cracovia Kraków - Legia Warszawa!, 26 lutego 2010 roku

Minimalna stawka 20 PLN.

 

Nagroda w wysokości 50zł, będzie przelana na konto użytkownika <a target="_blank" href="http://obstawianie.com/zobacz/unibet"><b>Unibet</b></a> w ciągu 48 godzin od zakończenia spotkania i będzie dostępna dla użytkownika zaraz po zalogowaniu.

 

Promocja nie obejmuję zakładów na żywo!

 

 

<a target="_blank" href="http://obstawianie.com/zobacz/unibet"><b>Unibet</b></a>

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

     

         

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.