Skocz do zawartości


https://b

Alfonso Perez

bet-at-home => do wygrania 2 kamery do 26.02.2010.

Rekomendowane odpowiedzi

Przygotowaliśmy dla Ciebie dwie niesamowite kamery!

 

Kamera JVC GZ-MS120 mała, poręczna i zawsze gotowa do sfilmowania czegoś nieprzewidzianego. Jej prosta obsługa umożliwi Ci jej uruchomienie i nagrywanie w błyskawicznym tempie. Mając ją zawsze w kieszeni uwiecznisz nie jedno niesamowite zdarzenie.

 

 

Kamera SONY Full HD HDR-XR500VE profesjonalny sprzęt godny Spielberga! Od teraz będziesz mógł każde ujęcie zapisać w jakości Full HD na wbudowanym dysku twardym 120GB! Obraz nagrany przy użyciu 12 Mega Pixeli będziesz mógł powiększać nie tracąc jakości prawie w nieskończoność! Jej wartość przekracza 6000zł!

Jak stać się jej posiadaczem?

Wystarczy dokonać swojej pierwszej wpłaty 20zł do <a target="_blank" href="http://obstawianie.com/zobacz/<a target="_blank" href="http://obstawianie.com/zobacz/bah/"><b>Bah</b></a>/"><b>Bet-at-home</b></a>.com do 26 lutego i wysłać dowód wpłaty na promocja@<a target="_blank" href="http://obstawianie.com/zobacz/<a target="_blank" href="http://obstawianie.com/zobacz/bah/"><b>Bah</b></a>/"><b>Bet-at-home</b></a>.com z tytułem Maila âKonkursâ, a jedna z nich może być Twoja!

 

Wpłaty możesz dokonać na poczcie, w banku lub za pomocą Przelewy24, które obsługuje w czasie rzeczywistym wszystkie polskie banki, m.in.: mBank, inteligo, Bzwbk, Ing, itd.

 

Jeżeli zapomniałeś PINâu do swojego konta gracza lub masz inne pytania â napisz na adres service.pl@<a target="_blank" href="http://obstawianie.com/zobacz/<a target="_blank" href="http://obstawianie.com/zobacz/bah/"><b>Bah</b></a>/"><b>Bet-at-home</b></a>.com i na pewno błyskawicznie Ci odpowiemy.

 

Nie zwlekaj!

- dokonaj wpłaty zaledwie 20zł i zapewnij sobie możliwość wygrania jednej z kamer już dziś!

 

Ps. Pojutrze do zamknięcia, ale pomyślałem, że może ktoś skorzysta i dodałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

     

         

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.