Skocz do zawartości


https://b

seboafc91

Dukascopy911 - 4.88euro na skril / neteller

Rekomendowane odpowiedzi

Dukascopy911 - 4.88euro na skril / Neteller

A więc tak , ściągamy z google play aplikację Dukascopy911 , wpisujemy tam email i numer telefonu weryfikujemy telefon , a potem wyskoczy Ci referall kod to wpisz
proszę L49-227 .( z tego co tam piszę bez podania kodu nie da rady odebrać kasy, oczywiście nikogo nie zmuszam , śmiało możecie podawać inne kody )
Następnie włącza się aparat i robicie zdjęcie tyłu dowodu, tego kodu krajowego co masz na dole i wtedy jakimś cudem automatycznie wbije Ci
Twoje dane , tam jak czegoś brakuje to uzupełniamy. Potem trzeba zweryfikować konto i są trzy możliwości, najszybciej oczywiście wybrać wideoweryfiakcję.
Wtedy przenosi nas na chat i bot pyta nas czy jesteśmy gotowi do weryfikacji i odpowiadamy yes i czekamy ... ja czekałem z 5 minut aż konsultant zadzwonił
do mnie , odebrałem połąćzenie i rozpoczeła się weryfiakcja. Co ciekawe Ty tylko słyszysz ale nie widzisz konsultanta . 
i tak podczas weryfikacji najpierw Pyta nas o imię nazwisko a potem o datę urodzenia , przynajmniej tak było u mnie , potem prosi o pokazanie dowodu do kamery 
aby mógł zrobić zdjęcie naszego dowodu, najlepiej położyć dowód gdzieś na stole i starać się nie machać swoim sprzętem aby konsultat mógł spokojnie zrobić fotę.
Potem oczywiście to samo tyle że tył dowodu ... i dostajemy informacje aby poczekać 1-2 minuty aż sprawdzi dane . Po sprawdzeniu danych mówi nam że ok konto
jest zweryfikowane  i teraz czekamy .... ja czekałem 9 godzin ,  a wiem że czasami trzeba czekać dłużej , niektórzy czekają krócej , różnie to bywa, ale 
jak się komuś śpieszy można wysłać email z prosbą o szybszą weryfikację na adres : support@dukascopy.com
Potem wchodzisz w aplikacji w bank i klikasz takie dwie strzałki jedna jest w dół, druga w górę i klikasz sell i wpisujesz 5 i zamienia Ci 5 DUK na 4.95 euro
Na koniec wchodzimy na stronę : https://my.dukascopy.bank/#/login
logujemy się za pomocą numeru telefonu i hasła . Wchodzimy w portfel , withdrawal i wybieramy opcję wypłaty ja wybrałem Skrill . Wpisujemy email i czekamy 
Mimo że już po północy kasa po 2 minutach na moim skrillu  
Uwaga ! za wypłatę na Skrill pobiera nam 0.12euro więc możemy wypłacić 4.88e 

1479534217_dukascopywypata.jpg.e2a466a515997f4b0a83ffa4e982dd8a.jpg

Proszę o wyrozumiałość , ponieważ tak piszę że bez kodu referycyjnego , nie można odebrać kasy, jeżeli jest to błędna informacja i komuś uda się 
bez kodu referycyjnego założyć konto, prosze o informację tutaj to od razu edytuję post 
Nie ukrywam za rejestrację z mojego kodu i weryfiakcję dostaję też 5DUK  Możecie szukać ludzi i też te drobniaki zarobić  pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

     

         

Dodam że w weekendy nie weryfikują , więc kto nie zakładał może dziś założyć , aby jutro dostać te 4.88 e :D
oczywiście rozumiem że to mało i nie wszystkich to zadawala , ale może znajdzie się ktoś kogo to zadowoli :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się