Skocz do zawartości


https://b

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć przedstawię wam sposób z którego sam aktualnie korzystam. metoda ta jest zupełnie zautomatyzowana i nie będziemy musieli nic robić a pieniążki same będą wpadać w postaci krypto a wiec:

 

Krok 1: Upewnij się, że masz konto Telegram, zainstaluj Telegram dla PC i zaloguj się na swoje konto. Jeśli nie, kliknij tutaj, aby zarejestrować konto lub zainstalować Telegram na PC.

 

Krok 2: Zainstaluj bezpłatną przeglądarkę wyszukiwania bitcoinów i zarabiaj bitcoiny podczas korzystania z przeglądarki. Następnie, jeśli chcesz, zaloguj się na swoje konto mediów społecznościowych, aby zsynchronizować je na wielu urządzeniach. CryptoTab Browser

 

Krok 3: Przejdź do tego linku i rozpocznij rozmowę, aby zdobyć darmowe bitcoiny. Kliknij przycisk Faucet po raz pierwszy i zostaw otwarty telegram.

 

Krok 4: Przejdź do tego innego linku i rozpocznij rozmowę, aby szybciej zdobyć więcej darmowych bitcoinów. Uwaga: najpierw kliknij opcję Merge i kontynuuj otwieranie Telegramu.

 

Krok 5: Pobierz to narzędzie do automatycznego klikania tutaj i otwórz je (wykonaj kolejne kroki, aby zobaczyć, jak to działa). Otwórz przeglądarkę CryptoTab i zaloguj się na swoje konto Telegram w wersji internetowej.

 

Krok 6: Upewnij się, że otworzyłeś Telegram Web-version w przeglądarce CryptoTab, Telegram dla PC, PCBooster Free Auto Cliker w tym samym czasie.
W wersji internetowej Telegram przejdź do rozmowy BTC Fruit
Na telegramie wersja PC przejdź do rozmowy BTC Faucet
Na PCBooster Free Auto Clicker kliknij pole wartości współrzędnych X, przesuń kursor myszy na przycisk Faucet i Merge na telegramie i naciśnij klawisz [SPACJA] masz pozycję X-Y taką jak https://i.imgur.com/nzow53P.png
Ustaw wartość 5000 ms dla pozycji X-Y przycisku Merge, 30000 ms przycisku Faucet, zapisz listę X-Y do pliku, aby ponownie użyć (ta sama pozycja), jeśli chcesz. Kliknij Start i po prostu zrelaksuj się lub idź spać: D

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

     

         

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się