Skocz do zawartości


https://b

Capo

Unibet - FC PORTO - ARSENAL: BONUS 50zł ZA POPRAWNY WYNIK!

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

 

1/8 finału Ligi Mistrzów to już nie przelewki! Tutaj zadrzyć może się dosłownie wszystko! Środa - 20:45 - to będzie Twoja szansa na dodatkową kasę! Nagradzamy najlepszych typerów - postaw na dokładny wynik meczu FC Porto z Arsenalem, a my dodamy 50zł do Twojego konta! Kto będzie górą w tym pojedynku? Zdecyduj i postaw już dzisiaj! Nie zapominaj o typowaniu Live Bettingna wszystkie spotkania Ligi Mistrzów!

 

W środęę zmierzą się ze sobą FC Porto - Arsenal! Masz szansę zgarnąć dodatkowo 50zł na meczu tych drużyn! Wytypuj poprawny wynik tego spotkania, a kasa będzie twoja!

 

Wytypuj dokładny wynik spotkania FC Porto - Arsenal!, a jeśli twój pierwszy zakład za minimum 20 zł wygra, dostaniesz od nas dodatkowe 50zł bonusu!!!

 

Co musisz zrobić, żeby wziąć udział w tej promocji? To bardzo proste, wystarczy wnieść zakład na dokładny wynik spotkania (0-0, 1-0, 1-1 itp) a dodatkowa kasa będzie czekać na Ciebie!

 

 

Oferta jest ważna jedynie na Twój pierwszy zakład na dokładny wynik (0-0, 1-0, 1-1 itp) w meczu FC Porto - Arsenal!, 17 lutego 2010 roku

Minimalna stawka 20 PLN.

 

Nagroda w wysokości 50zł, będzie przelana na konto użytkownika <a target="_blank" href="http://obstawianie.com/zobacz/unibet"><b>Unibet</b></a> w ciągu 48 godzin od zakończenia spotkania i będzie dostępna dla użytkownika zaraz po zalogowaniu.

 

Promocja nie obejmuję zakładów na żywo!

 

 

<a target="_blank" href="http://obstawianie.com/zobacz/unibet"><b>Unibet</b></a>

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

     

         

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.