Skocz do zawartości


https://b

smika

CHAT KONKURSOWY VI EDYCJI LIGI TYPEROW

Rekomendowane odpowiedzi

Nagroda uznaniowa w formie psc 20zł idzie do @jaca1983.Za chwile prześle ci kod na priv i prosze o potwierdzenie otrzymania nagrody w tym temacie.

Chłopak bez problemowy który szanował nasze decyzje z @seboafc91 i przyjmował własne błedy na klate bez żadnych wyzwisk,marudzenia itp.Nie miał szans w losowaniu na aktywnosc bo zawalił jedną kolejke a w typowaniu grał do konca pomimo że nie miał już żadnych szans na podium. @jaca1983 według mnie ta nagroda należy ci .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

     

         

Gratulację dla zwycięzców a przede wszystkim dla @huge83 za wygranie konkursu, oraz dla wszystkich co podawali typy do końca. Wielkie uznanie dla @seboafc91 za trud włożony przy prowadzeniu klasyfikacji generalnej - pełen profesjonalizm wszystko szybko i dokładnie. Wielkie podziękowanie dla najlepszego organizatora konkursów w sieci @smika za kolejną fają zabawę oraz dla administratorów forum Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Marcios dzięki.W nastepnej edycji postaram sie o nagrody nie dla pierwszej czwórki a np. dla pierwszej szóstki-siódemki.

A narazie jak ruszą ligi planuje drugą edycje konkursu DOBRY TYP.Kto brał udział w pierwszej wie o co chodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :) I dziękuje za konkurs ) Rywalizacja była emocjonująca, do końca nie było wiadomo, kto stania na podium, poza huge, który mocno nas w weekend przegonił ;)

By smika,

Zgadza się huge83 koncówke miał imponującą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim uczestnikom za bardzo fajną zabawę :) Dziękuję również za gratulacje - bardzo się cieszę z tej wygranej. Mimo, że przed ostatnią kolejką byłem już pewny wygranej, to emocje, które towarzyszyły konkursowi z kolejki na kolejkę, były ogromne. Dziękuję sponsorom konkursu - bez was emocje byłyby odrobinę mniejsze :) Dziękuję organizatorowi konkursu, którym jak zwykle był niezawodny @smika - spokojny i opakowany jak zawsze :) Dziękuję także jedynej przedstawicielce płci pięknej, czyli @jolanka - udało mi się przegonić po dziesiątej kolejce i jakimś cudem nie dałem się wyprzedzić :)Rywalizacja z Tobą była naprawdę ciekawym doświadczeniem, bo rzadko się zdarza, aby kobieta lubiła sport, a poza tym jeszcze się na nim znała :) No i dziękuję również @Kujawiak02 - Twój oddech czułem na sobie niemal do samego końca :)

 

Pozdrawiam i do zobaczenia w kolejnej edycji konkursu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.07.2019 o 06:45, smika napisał:

Gratulacje dla zwyciezcy @huge83.Na ewentualne reklamacje co do tabeli czekam do godz.10.

W konkursie na aktywnosc udział w losowaniu biorą;

1. @seboafc91

2. @Gulman777

3. @bumbumbam

4. @Marcios

5. @spec19883

6. @maer

Prosze @gregor5551 o wylosowanie jednej osoby z tej szóstki która otrzyma nagrode psc 30

 

ZZZZ8.jpg.c4be24ad851ff90ee963667dc79a9d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się