Skocz do zawartości


https://b

Piomar

Tobet -Zakłady bez ryzyka na sporty zimowe zmagania skoczków

Rekomendowane odpowiedzi

 

Zakłady bez ryzyka na sporty zimowe zmagania skoczków narciarskich!

13 lutego oczy miłośników sportów zimowych skupione będą na Whistler Olympic Park, gdzie czołowi skoczkowie narciarscy świata zmierzą się w walce o indywidualne medale olimpijskie na średniej skoczni narciarskiej. Skoki to ryzykowny sport, ale dzięki <a target="_blank" href=""><b><a target="_blank" href="http://record.affiliatelounge.com/_vkKbK9ZX66sJL2zX929GsWNd7ZgqdRLk/1 "><b>Nordicbet</b></a></b></a> możesz postawić zakład na ten konkurs zupełnie bez ryzyka!

 

Jeśli przegrasz swój pierwszy zakład na żywo (LiveBet) postawiony na tę konkurencję w czasie jej trwania, zwrócimy Ci postawione pieniądze, do sumy 20 PLN!

Pamiętaj, oferta dotyczy tylko zakładu na żywo (LiveBet) postawionego w trakcie rozgrywania konkursu, który rozpocznie się 13 lutego o godz. 19:45 CET. Nie przegap tej szansy!

 

1. Zarejestruj się w <a target="_blank" href=""><b><a target="_blank" href="http://record.affiliatelounge.com/_vkKbK9ZX66sJL2zX929GsWNd7ZgqdRLk/1 "><b>Nordicbet</b></a></b></a> lub po prostu zaloguj się na swoje konto

2. Podczas trwania konkurencji otwórz zakładkę LiveBet na stronie <a target="_blank" href=""><b><a target="_blank" href="http://record.affiliatelounge.com/_vkKbK9ZX66sJL2zX929GsWNd7ZgqdRLk/1 "><b>Nordicbet</b></a></b></a> i postaw zakład na żywo. Jeśli przegrasz pierwszy postawiony zakład, zwrócimy Ci postawione pieniądze, do sumy 20 PLN!

 

zal.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

     

         

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.